Zamknij

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się

Redakcja
15.02.2019 15:55
Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się
fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Katy Perry i Orlando Bloom zdecydowali się zalegalizować swój związek. Para zaręczyła się w Walentynki, co potwierdziło zdjęcie opublikowane przez mamę wokalistki.

Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli się spotykać w 2016 roku, choć przez kilka pierwszych miesięcy nie afiszowali ze swoimi uczuciami. Ostatecznie potwierdzili swój związek i zaczęli wspólnie pokazywać mediom i brać udział w branżowych imprezach. Jednak sielanka nie trwała długo, po niecałym roku przyszedł kryzys, a aktor i piosenkarka postanowili się rozstać. W kolejnych miesiącach na przemian wracali do siebie i rozchodzili, ale w 2018 roku wydawało się, że ich sytuacja się ustabilizowała, co potwierdzały wspólne zdjęcia z Watykanu. Wszystko wskazuje na to, że zakochani dotarli się, dojrzeli bowiem do decyzji o zaręczynach.

Orlando Bloom i Katy Perry zaręczeni
fot. NIVIERE/VILLARD/SIPA/SIPA/East News

Katy Perry zaręczona z Orlando Bloomem

13 stycznia Orlando Bloom obchodził 42 urodziny. Z tej okazji opublikował na Instagramie post, który wzbudził czujność fanów.

- Ostatnie selfie gdy mam 41 lata... Jestem wdzięczny i gdy myślę nad upływem czasu, naprawdę czuję, że wiek to tylko liczba a my nie jesteśmy... Jesteśmy wyborami, których dokonujemy, słowami, które wypowiadamy, myślami, które tworzymy i działania, które wykonujemy kształtują nasze realia... I mówię do siebie, i do mojego syna... dokonuj mądrych wyborów... ciesz się mną i moim wiernym towarzyszem.

ZOBACZ: Zedd & Katy Perry i singiel „365”. Nowa piosenka laureata Grammy i gwiazdy pop [WIDEO]

Kiedy pod postem aktora pojawił się komentarz Perry, która stwierdziła, że "już dokonała swojego wyboru", internauci dodali dwa do dwóch i uznali, że para się zaręczyła. Choć często podobne spekulacje mają niewiele wspólnego z prawdą, tym razem trafili bezbłędnie. Potwierdziła to mama Katy, która opublikowała zdjęcie pary z jednoznacznym komentarzem.

- Zobaczcie, kto się zaręczył w Walentynki.

Na profilach Katy i Orlando zaczęły pojawiać się liczne komentarze z gratulacjami. Zakochani najwyraźniej uznali, że nie ma sensu dalej udawać i opublikowali zdjęcie, na którym przyszła panna młoda chwali się pierścionkiem w kształcie kwiatu. To oczywiste nawiązanie do nazwiska narzeczonego.

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się
fot. Instagram:@katyperry

RadioZET.pl/MF