Zamknij

Katy Perry nagle pokazała nagie piersi przed kamerami. Szokująca scena w "Idolu" [WIDEO]

15.03.2021 14:49
Katy Perry
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Katy Perry wielokrotnie udowadniała, że nie boi się kontrowersji. Tym razem piosenkarka postanowiła zaszokować widzów programu "American Idol". Wokalistka odważnie odsłoniła nagie piersi.

Katy Perry to jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek. Gwiazda od lat wzbudza emocje fanów kontrowersyjnym zachowaniem, odważnymi stylizacjami i oryginalnymi teledyskami do swoich piosenek. W ostatnim czasie skupiała się przede wszystkim na życiu prywatnym - na świecie pojawiła się jej pierwsza córeczka Daisy Dove. Piosenkarka szybko wróciła jednak do pracy po ciąży, m.in. pełniła rolę jurorki w programie "American Idol".

Okazuje się, że nawet po urodzeniu dziecka artystka nie zmieniła swojego podejścia do życia. Katy Perry udowodniła to, pokazując fragment jednego z odcinków programu "American Idol". Wokalistka ma na sobie oryginalną białą sukienkę w czarne krowie łaty i pasujący do niej kapelusz. Okazuje się, że kreacja ma także ukrytą funkcję. Gwiazda podniosła specjalną klapkę i odkryła nagie piersi.

Zobacz także:  Katy Perry chciała popełnić samobójstwo. Dramatyczne wyznanie piosenkarki

Katy Perry pokazała piersi w programie "American Idol"

"Krowia" sukienka Katy Perry ma oryginalnie ułatwić mamie karmienie dziecka piersią. Piosenkarka jednak wykorzystała odpinaną klapkę, żeby zaskoczyć widzów i pozostałych członków jury. "Jestem gotowa!" - krzyczy artystka na opublikowanym fragmencie nagrania. Choć wideo zostało ocenzurowane, wzbudziło spore zainteresowanie internautów śledzących gwiazdę w mediach społecznościowych. Fani docenili poczucie humoru swojej ulubionej piosenkarki.

Co myślicie?