Zamknij

Katy Perry pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Opublikowała zabawne zdjęcie

Sylwia Wamej
14.04.2020 14:41
Katy Perry
fot. Gibson Paccific/ East News

Katy Perry i Orlando Bloom przywitają niebawem na świecie pierwsze dziecko. 35-letnia artystka pochwaliła się ciążowymi krągłościami i zaprezentowała w zabawnym wielkanocnym kombinezonie.

Katy Perry pokazała ciążowe krągłości. Opublikowała zabawne zdjęcie w stroju zajączka

Katy Perry i Orlando Bloom niedługo przywitają na świecie pierwszą pociechę. 35-letnia gwiazda postanowiła pokazać swoim fanom ciążowe krągłości. Katy opublikowała na Instagramie zdjęcie w zabawnym stroju wielkanocnego zajączka. Urocza fotografia wzbudziła zachwyt wśród internautów.

Katy Perry od początku swoją ciążę przedstawia w mediach w nietypowy sposób. Najpierw wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka, ogłosiła w klipie "Never Worth White" na początku marca. W zabawny sposób postanowiła też ujawnić fanom płeć maluszka. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie wysmarowanego różowym tortem ukochanego, sugerującego, ze zakochani zostaną rodzicami dziewczynki.

Katy Perry i Orlando Bloom: Kiedy się poznali?

Katy Perry i Orlando Bloom spotykają się ze sobą trzy lata. Para poznała się w 2016 roku. Między nimi od razu zaiskrzyło. Choć na co dzień są zgodną para, między nimi nie zawsze było idealnie. Orlando i Katy musieli zmierzyć się z kryzysem, który dotknął ich związek. Jednak wygląda na to, że złe chwile między zakochanymi zostały już na dobre zażegnane, a niebawem pojawi się na świecie ich pierwsze wspólne dziecko.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW