Zamknij

Katy Perry pokazała brzuch 5 dni po porodzie. Odważne zdjęcie piosenkarki

01.09.2020 19:25
Katy Perry
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Katy Perry zdradziła, jak wygląda jej ciało kilka dni po porodzie. Niewielu celebrytów zdobyłoby się na taką szczerość. Odważna fotografia podbija internet, a fani gwiazdy dziękują jej za pokazywanie prawdy na temat połogu.

Katy Perry niedawno została mamą. Piosenkarka i jej narzeczony Orlando Bloom pod koniec sierpnia 2020 roku przywitali na świecie córeczkę. Dziewczynka otrzymała wyjątkowe imię Daisy Dove i stała się oczkiem w głowie rodziców. Znana para nie pokazuje na razie twarzy swojej pociechy - internauci mieli szansę zobaczyć jedynie rozkoszne zdjęcie z drobną, niemowlęcą rączką. Katy i Orlando starają się chronić prywatność małej Daisy.

Świeżo upieczona mama nie zapomina jednak całkiem o swoich obserwatorach i dzieli się z nimi wrażeniami na temat ciąży i połogu. Wokalistka opublikowała niedawno selfie w lustrze, na którym widać, jak wygląda jej ciało po porodzie. Każda młoda mama wie, że choć pojawienie się dziecka jest wyjątkową i szczęśliwą chwilą, to towarzyszy temu także zmęczenie i frustracja. Zwłaszcza gdy nasza figura nie prezentuje się tak, jak przed ciążą.

Zobacz także: Katy Perry chciała popełnić samobójstwo. Dramatyczne wyznanie piosenkarki

Katy Perry pokazała brzuch po porodzie [FOTO]

Katy Perry pokazała internautom, że kilka dni po porodzie jej ciało wciąż odbiega od promowanego przez media "ideału". Brzuch wokalistki wciąż jest zaokrąglony, a gwiazda, zamiast eleganckiej koronki, ma na sobie wygodną bieliznę z wysokim stanem oraz stanik laktacyjny.

Mamy doceniają gest Katy Perry. W internecie dziękują jej za to, że podzieliła się tak odważną fotografią, podczas gdy wiele innych gwiazd promuje "wyścig" do wracania do figury sprzed ciąży.

Uważacie, że inne celebrytki powinny brać przykład z Katy Perry?

Katy-Perry-po-porodzie