Zamknij

Katy Perry przełożyła ślub. Plany pokrzyżował koronawirus

Patrycja Chudolińska
06.03.2020 15:28
Katy Perry
fot. Invision/Invision/East News

Katy Perry i Orlando Bloom przełożoną ślub. Jak donosi amerykański magazyn, plany nowożeńców pokrzyżował koronawirus.

Katy Perry i Orlando Bloom przekładają ślub

Katy Perry i Orlando Bloom przełożyli ślub. Aktor oświadczył się wokalistce w Walentynki 2019 roku. Choć wcześniej ich związek był bardzo burzliwy, narzeczeni szybko zaczęli planowanie hucznego ślubu.

Jak donoszą amerykańskiego media, piosenkarka i jej wybranek mieli pobrać się latem 2020 roku w Japonii. Okazuje się, że ich plany mógł pokrzyżować rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus.

Katy Perry jest w ciąży

Jak donosi tabloid "People", Katy Perry bardzo zależało na tym, by pójść do ołtarza z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka ogłosiła niedawno swój wyjątkowy stan.

Ceremonia miała się odbyć w Japonii, a na miejscu planowano ugościć 150 osób. Katy była podekscytowana tym, że pójdzie do ołtarza z ciążowym brzuszkiem. Strasznie się cieszyli, że w końcu udało im się dogadać szczegóły, jednak plany pokrzyżował im koronawirus - zdradza źródło magazynu.

W Europie oraz Azji odwołano wiele dużych wydarzeń kulturalnych. Nic dziwnego, że Katy Perry i Orlando Bloom również postanowili zachować środki ostrożności i przełożyć ślub ze względu na obecność wirusa.

RadioZET.pl/PCh