Zamknij

Katy Perry urodziła. Orlando Bloom został ojcem i pokazał zdjęcie dziecka [FOTO]

27.08.2020 09:03
Katy Perry urodziła
fot. Capitol Records/Ferrari Press/East News

Katy Perry urodziła. Na świat przyszło dziecko wokalistki i hollywoodzkiego gwiazdora Orlando Blooma. Szczęśliwy tata zdradził płeć potomka i opublikował w sieci pierwsze zdjęcie. Para uczciła te wspaniałą chwilę organizując charytatywną zbiórkę.

Katy Perry urodziła. Jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek, autorka takich hitów jak "I Kissed a Gril" i "Dark Horse" po raz pierwszy została mamą. Ojcem dziecka jest hollywoodzki gwiazdor Orlando Bloom, doskonale znany widzom między innymi z "Władcy pierścieni" i "Piratów z Karaibów". Wokalistka i aktor zaczęli spotykać się na początku 2016 roku, a trzy lata później zaręczyła się. W kwietniu piosenkarka zdradziła płeć dziecka w mediach społecznościowych, na świat przyszła dziewczynka.

Katy wzorem wielu innych gwiazd relacjonowała ciążę na Instagramie, regularnie mogliśmy oglądać jej zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Media i fani z niecierpliwością wyczekiwali przyjścia na świat dziecka Perry i Blooma. Szczęśliwy tata pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem maleństwa oraz zdradził imię, jakie wraz z ukochaną wybrali dla córki. Przy okazji poinformował o zbiórce charytatywnej, jaką utworzyli z okazji powiększenia rodziny.

 Katy Perry przełożyła ślub. Plany pokrzyżował koronawirus

Katy Perry urodziła. Orlando Bloom zdradził imię córki

Na profilu Orlando Blooma na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć maleńką rączkę nowo narodzonej córki aktora i wokalistki. Wiadomo już, że rodzice postanowili nadać jej dwa imiona: Daisy Dove.

- Unosimy się z miłością i zdumieniem po bezpiecznym i zdrowym przybyciu naszej córki - poinformował aktor.

Świeżo upieczeni rodzice są mocno zaangażowani w działalność charytatywną, w tym współpracę z UNICEF. Z okazji narodzin córki zdecydowali się na stworzenie zbiórki oraz zwrócili uwagę na istotny problem.

- Wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz. Społeczności na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia i co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec. Od czasu COVID-19 znacznie więcej noworodków jest zagrożonych z powodu zwiększonego braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegających chorobom (...) Jako Ambasadorzy Dobrej Woli UNICEF wiemy, że UNICEF jest na miejscu i robi wszystko, aby każda przyszła mama miała dostęp do wyszkolonego pracownika służby zdrowia i dostępu do opieki zdrowotnej wysokiej jakości (...) Wspierając ich, wspierasz bezpieczny start w życie i wyobrażasz sobie na nowo zdrowszy świat dla każdego dziecka - czytamy. 

Serdecznie gratulujemy Orlando i Katy powiększenia rodziny i szanujemy, że w tej radosnej chwili nie zapomnieli o pomocy innym.