Zamknij

Kayah pokazała syna. Roch ma już 22 lata. Podobny do mamy?

02.12.2020 17:36
Kayah
fot. Katarzyna Chmura-Cegielkowska/East News

Kayah i Rinke Rooyens przed laty byli małżeństwem. Owocem 12-letniego związku jest ich syn Roch. Chłopak jest już dorosly. Skończył właśnie 22 lata, a piosenkarka z tej okazji pokazała jego zdjęcie.

Kayah i Rinke Rooyens, obecny mąż Joanny Przetakiewicz, byli małżeństwem przez 12 lat. W tym czasie doczekali się jednego dziecka - syna Rocha. Dziś Roch ma już 22 lata. Z tej okazji Kayah opublikowała w sieci jego stare zdjęcie. Na fotce widać ją z kilkuletnim wtedy synkiem. Artystka dodała do zdjęcia kilka wzruszających słów.

Zobacz także: Rinke Rooyens do Kayah: "Zawsze będę Cię kochał". Wyjątkowa przyjaźń byłej pary

Kayah pokazała syna. Dziś Roch ma 22 lata\

Jak w jednym z wywiadów zdradziła piosenkarka, wychowanie syna nie było łatwe. W wielu sprawach nie zgadzała się z ojcem Rocha, co prowadziło do różnych trudności wychowawczych. Przyznała też, że ze względu na mnóstwo obowiązków zawodowych, przegapili momenty, w których ich syn potrzebował więcej uwagi.

Teraz Roch pracuje w firmie producenckiej ojca, ale interesuje się projektowaniem odzieży. W dniu urodzin syna, Kayah pokazała ich wspólne zdjęcie sprzed lat.

"22 lata! Odbiłam od brzegu w nieznaną podróż... On także. Oby jak najmniej sztormów!!! Dziękuję, że dowiedziałam się, co to Miłość. Love synu" - napisała Kayah.

Internauci spieszą z gratulacjami i życzeniami, a jedna z komentujących przypomniała nawet moment, w którym Kayah ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka.

"Wszystkiego dobrego! A ja pamiętam gale rozdania Fryderyków i Kayah w obłędnej, obcisłej sukience z długimi pięknymi dredami, kiedy odbierała kolejną nagrodę i już nie wiedziała jak dziękować więc po prostu odwróciła się profilem i gestem pokazała, że nie odbiera tej nagrody sama i zaczęła się przygoda!" - pisze internautka.

"Też pamiętam...a tu stuknęły 22 lata" - odpowiada jej kolejna.

Dołączamy się do życzeń!

RadioZET.pl/AS