Zamknij

Kayah pokazała zdjęcie sprzed 23 lat. Rinke Rooyens komentuje. "To był piękny czas"

21.01.2021 11:53
Kayah
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Kayah lubi wracać na Instagramie do chwil i zdjęć z przeszłości. Artystka opublikowała fotografię sprzed 23 lat z programu "To było grane". Fotografię skomentował były mąż artystki - Rinke Rooyens.

Kayah co jakiś publikuje na Instagramie zdjęcia z przeszłości. Tym razem artystka pokazała fotografię sprzed 23 lat. Była wtedy prowadzącą programu "To było grane".

"No dobrze... przyznać się - kto pamięta?? Kto oglądał? Który to rok?" - zapytała swoich followersów Kayah. Fani w komentarzach podzielili się wspomnieniami z tego okresu. Zdjęcie skomentował też były mąż Kayah - Rinke Rooyens. "To był piękny czas - romantyczny, zabawny. Całkowicie odmienił życie. Pięknie to wspominam - napisał Rooyens w komentarzu.

Zobacz też: Rinke Rooyens ciężko zachorował. Poruszające wyznanie Joanny Przetakiewicz 

Zobacz też: Kayah pokazała zdjęcie sprzed 23 lat. Skomentował je były mąż Rinke Rooyens [FOTO]

Przyszli małżonkowie poznali się na planie wspomnianego programu. 5 sierpnia 1998 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a 1 grudnia tego samego roku na świat przyszedł ich syn, Roch. Choć od lat nie są już razem, wciąć ciepło się o sobie wypowiadają. Kayah gościła też na ślubie byłego męża. W październiku 2020 roku  Rinke Rooyens ożenił się z Joanną Przetakiewicz.

"To było grane" to program prowadzony przez Kayah. Każdy odcinek odwoływał się do konkretnej daty, jednego roku z przeszłości. W programie uczestniczyła zgromadzona w studio publiczność, rozgrywane były specjalne konkursy, a prawidłowe odpowiedzi premiowane nagrodami.

RadioZet.pl