Zamknij

Kayah skomentowała zaręczyny byłego męża. Zrobiła to z wielką klasą

17.09.2020 13:02
Kayah
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Kayah skomentowała zaręczyny Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Była żona Rinke zostawiła krótki, ale jakże znaczący komentarz w postaci instagramowego serduszka.

Kayah, podoobnie jak wiele gwiazd odniosła się do ślubu Rinke Rooyensa i Joanny Przetakiewicz. Zakochani oficjalnie potwierdzili, że wkrótce zostaną mężem i żoną.

"Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością:
KOCHANI, Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA" - napisała Joanna Przetakiewicz obok czułych zdjęć z przyszłym mężem.

Kayah skomentowała zaręczyny Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Kayah pod zdjęciem zostawiła krótki komentarz w postaci internetowych serduszek. Artystka wspiera byłego męża i życzy mu wszystkiego najlepszego.

Kayah i Rinke Rooynes poznali się w latach 90. na planie programu "To było grane". Pobrali się 5 sierpnia, 1998 roku. Kilka miesięcy później przyszedł na świat syn pary - Roch. Kayah i Rinke od 2002 roku byli w separacji, a ostatecznie rozwiedli się w 2010 roku.

Po latach byli małżonkowie mówią o sobie w ciepłych słowach i wspierają się. Jakiś czas temu Kayah wstawiła zdjęcie sprzed lat z Rinke Rooyensem. Z okazji Dnia Ojca pokusiła się o wzruszający opis.

"Rinke Rooyens ojciec mojego Dziecka! Bez jego troski, opieki i poświęcenia, płyta "Kayah i Bregović" nie miałaby szansy ukazać się w 1999 roku! Wszyscy fani tej płyty, brawa dla Rinke!!!" - napisała Kayah.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl