Zamknij

Mężczyzna przebrał się za kobietę i dotarł do finału konkursu piękności

Redakcja
05.02.2018 14:28
Mężczyzna przebrał się za kobietę i dotarł do finału konkursu piękności
fot. Instagram

Eli Diagilew, 22-latek z Kazachstanu, przebrał się za kobietę i wziął udział w konkursie piękności. Początkowo traktował to jako żart, ale dzięki niemu dotarł... aż do samego finału.

22-letni mężczyzna był o włos od wygrania konkursu na Wirtualną Miss Kazachstanu. 22-letni Eli Diagilew przebrał się za kobietę i wysłał swoje fotografie organizatorom. Staranny makijaż, doskonale dobrana peruka i kobieca stylizacja zaprowadziły go aż do finału.

Eli Diagiliew, który na potrzeby konkursu przybrał pseudonim Arina Aljewa, tłumaczył później w jednym z wywiadów, że w ten sposób udowodnił, że naturalne kobiece piękno to przeszłość. Dzięki kosmetykom i zabiegom nawet mężczyzna jest w stanie przemienić się w piękną kobietę. 22-letni Kazach ubolewa nad tym, że kobiety ślepo podążają za modą i trendami. 

— Zawsze byłem zwolennikiem naturalnego piękna. — Obecnie ma się wrażenie, że wiele kobiet wygląda tak samo, podobnie się malują, ubierają i są przekonane, że są piękne, jeśli podążają za modą — ubolewał 22-latek.

Po tym, jak już w finale na jaw wyszła prawdziwa tożsamość Ariny Aljewej, zdecydowano się zastąpić ją inną kandydatką.

RadioZET.pl/SI/onet.pl