Zamknij

Kaźmierska w obiektywie syna. Conan zażartował z mamy i pokazał zdjęcie, zrobione ukradkiem

08.09.2021 11:30
Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska i jej syn mają ze sobą bardzo bliską relację, co wielokrotnie mogliśmy zobaczyć w  "Królowych życia". Teraz syn postanowił zażartować z mamy i pokazał zdjęcie, jakie zrobił jej ukradkiem.

Dagmara Kaźmierska jest najjaśniejszą gwiazdą programu " Królowe życia", który - jak to kiedyś zdradziła - powstał po to, by opowiedzieć jej historię. Przez wszystkie dotychczasowe sezony show TTV sympatycznej kobiecie interesu towarzyszy jej ukochany syn - Conan. W pierwszych sezonach poznaliśmy go jako nastoletniego chłopca, który dorastał na oczach widzów.

Choć syn Dagmary dzięki sławnej mamie ma utorowaną drogę, by zaistnieć szerzej w showbiznesie, on wybrał naukę. Mimo to - chcąc nie chcąc - udział w programie, w którym gwiazdą jest jego mama, przysporzył mu dużego zainteresowania w social mediach. Na Instagramie obserwuje go już ponad 200 tysięcy osób, z którymi syn "królowej życia" chętnie dzieli się swoimi perypetiami, ale często także pokazuje swoją mamę podczas ich wspólnych przygód. Teraz pokazał fotkę, którą zrobił mamie ukradkiem.

Zobacz także: Katarzyna Warnke przeżyła chwile grozy. Auto, którym jechała z córką, miało wypadek

Conan żartuje z Dagmary Kaźmierskiej. Opublikował zdjęcie, zrobione ukradkiem

W swojej relacji na Instagramie Conan podzielił się ujęciem, które powstało podczas pracowitego dnia Kaźmierskiej. Conan pokazał najpierw studio, w tle widać sprzęty gotowe do zdjęć. Potem wrzucił zdjęcie, które niepostrzeżenie zrobił swojej mamie. Widać na nim Kaźmierską z nosem w telefonie, skupioną na scrollowaniu internetu." Dzisiejsza młodzież... Wiecznie w tych telefonach" - podsumowuje Conan.

Dagmarze żarcik chyba się spodobał, bo udostępniła go także w swojej relacji.

Dagmara Kaźmierska
fot.