Zamknij

Keanu Reeves zaręczony? Aktor ma planować ślub z Alexandrą Grant

Maciej Friedrich
20.11.2019 15:38
Keanu Reeves zaręczony? Aktor ma planować ślub z Alexandrą Grant
fot. Rex Features/East News

Zagraniczne media huczą na temat związku Keanu Reeves'a z Alexandrą Grant. 55-letni aktor i jego o 8 lat młodsza partnerka niedawno po raz pierwszy pokazali się razem. Tymczasem pojawiły się doniesienia, że para jest już zaręczona i planuje ślub.

Keanu Reeves jest bez wątpienia jednym z największych hollywoodzkich aktorów. Gwiazdor między innymi „Matrixa” i „Adwokata Diabła” jest uwielbiany na całym świecie, a na swoim koncie ma wiele branżowych nagród i nominacji. Przystojny aktor z pewnością nie narzeka na brak zainteresowania, jednak od długiego czasu nie pojawiał się publicznie u boku żadnej partnerki. Niemałym zaskoczeniem była więc jego wizyta na gali LACMA Art + Film u boku artystki Alexandry Grant. Para pierwszy raz pozowała na ściance w listopadzie 2019 roku, tymczasem zagraniczne media donoszą, że Keanu i Alexandra są już zaręczeni.

 Matrix 4: Keanu Reeves w kolejnej części kultowego filmu. Co wiemy o produkcji?

Keanu Reeves zaręczony z Alexandrą Grant? Para ma planować ślub

Jak donosi portal Gossip Cop, 55- letni Keanu Reeves i jego o 8 lat młodsza partnerka mają być już zaręczeni. Pierścionek zaręczynowy miał kosztować około 200 tysięcy dolarów.

Keanu niedawno poprosił Aleksandrę, aby go poślubiła, a ona odpowiedziała „tak”. Pytanie zadał około miesiąca temu przy romantycznej kolacji w domu – zamówili kuchnię włoską na wynos, siedzieli przy blasku świec i muzyce Franka Sinatry. Powiedział, że chciał, aby spędzili resztę życia razem, a potem uklęknął na jedno kolano – relacjonuje informator portalu.

Co więcej, według medialnych doniesień para już zaczęła planować ślubną uroczystość. Ma być kameralnie i romantycznie.

Chcą, aby uroczystość odbyła się w Malibu następnej wiosny. Ceremonia prawdopodobnie będzie odbywać się na plaży, przy zachodzie słońca. Brzmi fantastycznie, ale znając Keanu, wszystko będzie bardzo intymne, ale na luzie i pełnej swobodzie – czytamy na Gossip Cop.

Jak myślicie, czy Keanu rzeczywiście tak szybko poprosił wybrankę o rękę?

Borys Szyc zostanie ojcem. Justyna Nagłowska jest w ciąży

Zagłosuj

Jak myślisz, czy Keanu i Alexandra naprawdę planują ślub?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF