Zamknij

Kelly Clarkson rozwodzi się z mężem Brandonem Blackstockiem. Fani są w szoku

12.06.2020 10:01
Kelly Clarkson rozwodzi się z mężem Brandonem Blackstockiem. Fani są w szoku
fot. Invision/ East News

Kelly Clarkson rozwodzi się. Jak podają zagraniczne media, 38-letnia gwiazda złożyła papiery rozwodowe w sądzie w Los Angeles. Ta wiadomość dla wielu osób jest szokiem.

Kelly Clarkson rozwodzi się. Zaskakująca decyzja gwiazdy 

Kelly Clarkson rozwodzi się ze swoim mężem - Brandonem Blackstockiem. Jak donosi Entertainment Tonight, piosenkarka 4 czerwca złożyła papiery rozwodowe w sądzie w Los Angeles. Takiej decyzji chyba nikt się nie spodziewał. Tym bardziej że jeszcze w kwietniu gwiazda pokazała filmik, na którym mąż i dzieci składają jej życzenia urodzinowe.

Kelly i Brandon zaczęli się spotykać ze sobą w 2012 roku. W październiku 2013 roku wzięli ślub. Z kolei rok później przyszła na świat córka pary - River Rose a w 2016 roku para przywitała na świecie syna Remingtona.

Kelly i jej mąż wychowywali jeszcze dwójkę dzieci z poprzedniego związku Brandona. Na razie nie wiadomo, dlaczego Kelly podjęła decyzję o rozwodzie.

Kelly Clarkson była gwiazdą amerykańskiego "Idola"

Kelly Clarkson karierę rozpoczęła w 2002 roku, kiedy to wygrała pierwszą edycję amerykańskiego "Idola".W 2003 roku zajęła drugie miejsce w Światowym Idolu. Clarkson jest zdobywczynią trzech statuetek Grammy:  za najlepszą popową piosenkę Since U Been Gone” (2006), za najlepszy popowy album Breakaway (2006) i Stronger (2013.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl