Zamknij

Kelly Osbourne schudła 40 kilogramów. Zdradziła, jak udało się jej to zrobić

19.10.2020 14:13
Kelly Osbourne
fot. Rich Fury/ Getty AFP

Kelly Osbourne od dawna walczyła o lepszą sylwetkę, jednak często nie potrafiła jej utrzymać. Tym razem efekt jest piorunujący, gdyż gwiazda zrzuciła aż 40 kilogramów. Jak to zrobiła?

Kelly Osbourne od jakiegoś czasu miała problemy ze schudnięciem. Córka Ozzy'ego Osbourne'a przez lata prowadziła niezdrowy tryb życia, a także była uzależniona od używek. Odwyki i zła dieta bardzo negatywnie odbiły się na jej zdrowiu.

Jakiś czas temu gwiazda postanowiła zawalczyć o zdrowy i szczupły wygląd. Zrobiła to dzięki wymagającym treningom na siłowni, odpowiedniej diecie oraz operacji zmniejszenia żołądka. Dzięki tym wszystkim zabiegom Kelly schudła aż 40 kilogramów.

Zobacz też: Tomasz Sekielski: Ważyłem 185 kilogramów

Kelly Osbourne schudła 40 kilogramów. Jak to zrobiła?

"Nigdy nie będę kłamać, że nie przeszłam tego zabiegu. To jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłam" - powiedziała Osbourne o operacji zmniejszenia żołądka jakiś czas temu w programie "Fashion Police". Kelly w 2019 roku przeszła na weganizm i całkowicie zmieniła swoją dietę.

Na najnowszych zdjęciach na Instagramie widać, że gwiazda wygląda nie tylko szczuplej, ale też zdrowiej.

35-letnia Kelly Osbourne na swoim koncie ma wydanie dwóch płyt, udział w "Tańcu z gwiazdami", prowadzenie licznych programów rozrywkowych, a także kilka ról aktorskich. Kelly zaistniała w show-biznesie, występując w reality show - "Rodzina Osbourne’ów", emitowanym przez stację MTV.

RadioZet.pl