Zamknij

Kelly Rowland jest w ciąży. Gwiazda po raz drugi zostanie mamą

08.10.2020 14:33
Kelly Rowland
fot. Matt Baron/ Rex

Kelly Rowland spodziewa się dziecka. 39-letnia gwiazda już po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda Destiny's Child podzieliła się z fanami radosną nowiną na okładce magazynu "Women's Heath".

Kelly Rowland, znana fanom zespołu Destiny's Child jest w ciąży. To będzie drugie dziecko 39-letniej gwiazdy i jej męża -  Tima Weatherspooona. Para jest już rodzicami syna Titana. W wywiadzie dla "Women's Health" Kelly Rowland dała do zrozumienia, że druga ciąża nie była planowana. Gwiazda podkreśliła też, że jej początki były trudne. Cały pierwszy trymestr Kelly musiała być bardzo ostrożna i dbać o siebie.

Kelly Rowland jest w drugiej ciąży. Gwiazda ponownie zostanie mamą

"A potem przyszedł COVID i powiedzieliśmy sobie: zobaczymy jak będzie" - wyznała w wywiadzie. Kelly zdaje sobie sprawę z tego, że to ostatni moment na dziecko. Metryka ciągle jej o tym przypomina.

"Nadal trzeba przypominać ludziom, jak ważne jest życie. I jeszcze to, że będę miała dziecko... Jestem u progu czterdziestki. Dbanie o siebie to teraz mój priorytet" - wyznała.

Gwiazda Destiny's Child zdradziła też swoje ciążowe zachcianki. Zaskoczenia nie ma, bo Kelly najchętniej sięga po słodycze: czekoladę i masło orzechowe. Jednak kiedy tylko może, stara się ćwiczyć. Praktykuje jogę, a także chodzi na długie spacery.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl