Zamknij

Kendall Jenner przefarbowała włosy na blond. Fani kręcą nosem. „To zdecydowanie nie twój kolor”

Judyta Wanicka
18.09.2019 15:09
Kendall Jenner
fot. ImagePressAgency/face to face/EASTNEWS

Kendall Jenner nie jest już brunetką. Słynna modelka z rodziny Kardashianów przefarbowała włosy na blond i to bardzo jasny. W nowym wydaniu pojawiła się na pokazie Burberry podczas londyńskiego tygodnia mody. Niestety Kendall Jenner jako blondynka wyjątkowo nie spodobała się fanom.

Kendall Jenner zmieniła kolor włosów na blond. Jedna z najpiękniejszych sióstr Kim Kardashian jest naturalną brunetką i do tej pory rzadko pojawiała się w innym wydaniu. Gdy jej rodzeństwo po kolei farbowało się na modną platynę, Kendall konsekwentnie wolała pozostać przy czarnych włosach. Na odważniejszą metamorfozę zdecydowała się dopiero przed londyńskim tygodniem mody.

Kendall Jenner została blondynką

Jenner pojawiła się na wybiegu Burberry w jasnym blondzie. Choć modelka miała być tylko atrakcyjnym „dodatkiem” do ubrań z najnowszej kolekcji na sezon wiosna/lato 2020, niespodziewanie stała się największą sensacją pokazu. Oczy wszystkich zwrócone były przede wszystkim na nowy kolor włosów Kendall Jenner. O jej metamorfozie rozpisują się wszystkie magazyny modowe, a fani na Instagramie żywo dyskutują o tym, czy modelka korzystnie prezentuje się w jasnym odcieniu.

Metamorfoza Kendall Jenner mocno podzieliła internautów. Biorąc pod uwagę komentarze pod najnowszym postem modelki, sporej części fanów blond włosa 23-latka najzwyczajniej się nie podoba.

O nie, dlaczego blond?!

Ten kolor ci nie pasuje.

Mam nadzieję, że to chwilowa zmiana. To zdecydowanie nie twój kolor – piszą do gwiazdy fani.

Nowy kolor Kendall skomentowała również Khloe Kardashian. Zapytana na Twitterze, co myśli o przemianie siostry, zażartowała:

Jest perfekcyjna! To znaczy teraz wygląda dokładnie tak jak ja! – odparła nieskromnie.

RadioZET.pl/jw