Zamknij

Kensington: zwłoki przy pałacu Williama i Kate. Makabryczne odkrycie

07.09.2020 09:46
Kate i William
fot. Rex Features/ East News

Kate i William w ostatnim czasie przeżyli chwile grozy. W parku królewskim w pobliżu Pałacu Kensington znaleziono zwłoki kobiety, pływające w stawie. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Kate i William żyją obecnie sprawą, która wydarzyła się w pobliżu ich posiadłości. W parku królewskim doszło do makabrycznego odkrycia, gdzie znaleziono ciało kobiety pływające w stawie. Zdarzenie potwierdziła policja.

"Kobieta została uznana za zmarłą już na miejscu zdarzenia. Jej śmierć jest obecnie uznawana za niewyjaśnioną, ale nie jest traktowana jako podejrzana. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok" podkreślał rzecznik londyńskiej policji w rozmowie ze Sky News. Póki co nie wiadomo, kim była kobieta, choć na początku podejrzewano, że ciało należy do  Endellion Lycett Green, 51-letniej artystki. Kobieta miała zaginąć kilka dni wcześniej. Jak się okazuje, był to fałszywy trop.

Kensington: zwłoki przy pałacu Williama i Kate. Makabryczne odkrycie

Jak się jednak okazuje, w dniu gdy doszło do makabrycznego odkrycia, Kate, Williama oraz ich pociech nie było w domu. Rodzina przebywała wtedy w Balmoral, gdzie spotkali się z Królową. Na razie nie wiadomo też, czy w rezydencji przebywali inni członkowie Rodziny Królewskiej. W Pałacu mieszkają też księżniczka Eugenia oraz jej mąż - Jack Brooksbank.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl