Zamknij

Kevin Spacey idzie na terapię

Redakcja
03.11.2017 10:55
Kevin Spacey
fot. ons.pl

Kilka dni temu świat zszokowały informacje o tym, że Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie seksualne. Aktor wydał oświadczenie, w którym przeprosił i tłumaczył swoje zachowanie. Zadeklarował, że jest homoseksualistą. Teraz, w związku z kolejnymi oskarżeniami, zdecydował się na terapię.

30 października świat obiegła informacja, że Anthony Rapp, aktor znany m.in. z serialu "Star Trek: Discovery" oskarżył Kevina Spaceya o próbę wykorzystania seksualnego, kiedy ten miał 14 lat. W tej sytuacji aktor "House of Cards" zdecydował się wydać oświadczenie, w którym poinformował, że w życiu tworzył związki zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami, jednak wybrał życie geja. Było to duże zaskoczenie, gdyż Spacey do tej pory należał do tych aktorów, którzy bardzo dobrze chronili swoją prywatność i nie zdradzali żadnych szczegółów swojego życia osobistego. O tym, że aktor jest gejem, w kuluarach mówiono od lat, jednak ten nigdy tych doniesień nie komentował.

Zdecydował się na to przy okazji oskarżeń o próbę molestowania. Jak informują zagraniczne media, nie tylko Anthony Rapp mógł być ofiarą aktora. Pojawiły się też m.in. doniesienia od anonimowego mężczyzny, który w wypowiedzi dla BBC powiedział, że w 1980 roku pojechał ze Spaceyem na weekend do Nowego Jorku. Podobno aktor chciał, by spali razem, jednak mężczyzna się nie zgodził. Mimo to, kiedy rano obudził się, Spacey leżał obok i go obejmował. O "nietypowych" sytuacjach ze Spaceyem informowali też filmowiec Tony Montana oraz aktor Roberto Cavazos.

W związku z kolejnymi doniesieniami rzeczniczka gwiazdora wydała oświadczenie, w którym informuje, że aktor potrzebuje czasu na leczenie.

"Kevin Spacey potrzebuje czasu na diagnozę i terapię. W tej chwili nie ma żadnych innych informacji" - przekazała. Nie wiadomo jednak, o jaki rodzaj terapii chodzi.

RadioZET.pl/RollingStone/SA