Zamknij

Kevin Spacey z kolejnymi oskarżeniami. Tym razem od aktora Guya Pearce'a

Redakcja
05.07.2018 11:05
Guy Pearce
fot. Buchan/Variety/REX/Shutterstock

Już od kilku miesięcy toczy się postępowanie w sprawie przestępstw seksualnych, których dopuścił się Kevin Spacey. Teraz pojawiły się nowe oskarżenia. Tym razem m.in. od aktora Guya Pearce'a

Pojawiły się nowe oskarżenia w kierunku Kevina Spacey. Trzej mężczyźni zgłosili, że w ciągu ostatnich kilku lat byli molestowani przez aktora.

Przypadek aktora Kevina Spacey'a pokazuje, jak szybko odmienić może się czyjeś życie. Do niedawna wielki gwiazdor filmu i seriali teraz został odsunięty w cień, zwolniony z kasowego serialu „House of Cards”, czy wreszcie wymazany z filmu „Wszystkie pieniądze świata”, w którym już zdążył odegrać swoje sceny. Od końca 2017 roku w stosunku do niego pojawiają się coraz to nowsze oskarżenia w sprawach o molestowanie seksualne. Teraz znów na jaw wypłynęły nowe fakty i pojawiły się kolejne oskarżenia.

Guy Pearce: Kevin Spacey nie potrafił trzymać rąk przy sobie

W jednej ze swoich wypowiedzi aktor Guy Pearce wyjawił, że w 1997 roku, kiedy on i Kevin Spacey spotkali się na planie filmu „Tajemnice Los Angeles”, Spacey był natarczywy i go dotykał.

Zagłosuj

"House of cards" straci na nieobecności Spaceya?

Liczba głosów:

– Trudno o tym mówić w tej chwili. To niesamowity aktor, ale czas, który z nim spędziłem, był bardzo trudny. Nie potrafił utrzymać rąk przy sobie – powiedział aktor i dodał, że na szczęście miał wtedy 29, a nie 14 lat.

Przypomnijmy, że załamanie kariery Spacey'a nastąpiło pod koniec 2017 roku, kiedy aktor Anthony Rapp, znany z serii „Star Trek”, wyznał, że był molestowany seksualnie przez aktora jeszcze w latach 80. jako nastolatek. Było to szokujące nie tylko ze względu na to, że Spacey cieszył się bardzo dobrą opinią, ale także dlatego, że pierwszy raz oficjalnie przyznał, że jest homoseksualistą.

„The Billionaire Boys Club”: nowy film z Kevinem Spaceyem

Co ciekawe, nie wszyscy zdecydowali odciąć się od aktora oskarżonego o molestowanie. Już 19 lipca 2018 roku odbędzie się premiera filmu „The Billionaire Boys Club”, w którym Spacey wcielił się w rolę homoseksualnego bogacza. Produkcję nakręcono już dwa lata temu, ale twórcy dopiero teraz zdecydowali się wypuścić film.

RadioiZET.pl/SA