Zamknij

Khloe Kardashian miała koronawirusa. "Przeżyłam naprawdę koszmarne kilka dni"

29.10.2020 15:05
Khloe Kardashian
fot. Jen Lowery/SplashNews.com/East News

Khloe Kardashian miała koronawirusa. Najmłodsza z trzech sióstr zdradziła, jakie miała objawy. Jednocześnie zaapelowała do fanów, by szczególnie uważali na swoje zdrowie.

Khloe Kardashian zaraziła się koronawirusem. Choć popularny program "Z kamerą u Kardashianów" nie będzie już kontynuowany, profile trzech sióstr na Instagramie wciąż obserwują miliony osób. Niedługo premierę będzie miał najnowszy i zarazem ostatni sezon reality show. W związku z promocją programu opublikowana została krótka zapowiedź, z której dowiadujemy się, że Khloe Kardashian była zakażona koronawirusem. Celebrytka opowiedziała o swoich objawach przed kamerami.

Zobacz także: Maryla Rodowicz wygrała z koronawirusem. "Już po chorobie"

Khloe Kardashian miała koronawirusa

Khloe Kardashian zachorowała w trakcie nagrywania ostatniego sezonu "Z kamerą u Kardashianów". Jej stan nie wymagał hospitalizacji, choć celebrytka czuła się bardzo źle.

- Właśnie dowiedziałam się, że mam koronawirusa. Byłam cały czas w moim pokoju. Będzie ze mną dobrze, ale przeżyłam naprawdę koszmarne kilka dni (...) Od czasu do czasu miewam migreny, ale to był najbardziej dotkliwy ból głowy, nawet nie migrena. Kiedy kaszlałam, czułam silne pieczenie w klatce piersiowej - wyznała roztrzęsiona Khloe.

Khloe Kardashian zaapelowała do fanów, by uważali na siebie i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Internauci po tej zapowiedzi nie mogą się doczekać nowego sezonu reality show. Jednocześnie mają nadzieję, że celebrytka wróciła już do pełni zdrowia.