Zamknij

Khloe Kardashian pokazała nowe zdjęcie. Na fotografii ciężko ją rozpoznać: "To naprawdę ty?" [FOTO]

Sylwia Wamej
25.05.2020 14:30
Khloe Kardashian pokazała nowe zdjęcie. Na fotografii ciężko ją rozpoznać: "To naprawdę ty?"
fot. Face to face/ Reporter/East News

Khloe Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcie w odmienionej wersji. Celebrytka nie przypomina samej siebie i ciężko ją rozpoznać. Fani gwiazdy są w szoku.

Khloe Kardashian nie do poznania. Celebrytka zszokowała swoich fanów

Khloe Kardashian zaskakuje swoich fanów. Gwiazda dodała na Instagram nowe zdjęcia, na których w ogóle nie przypomina siebie. Khloe w odchudzonej wersji, z wygładzoną cerą i wysmukloną twarzą zszokowała. Nie jest tajemnicą, że wszystkie siostry Kardashian korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, a do naturalnej urody jest im bardzo daleko.

Najnowsze zdjęciem odmienionej Khloe zebrało ponad pięć milionów polubień i masę komentarzy, które w dużej mierze są krytyczne. "To naprawdę ty"? "trudno cię rozpoznać", "chyba przesadziłaś" - piszą followersi Kardasian. Niektórzy spekulują też, czy nowy wygląd Kardashianki jest zasługą programu graficznego. Khloe  oprócz zmienionych rysów twarzy, ma również znacznie bardziej opaloną skórę oraz ciemniejsze włosy.

Khloe Kardashian: Czym się zajmuje 35-letnia Kardashianka?

Khloe Kardashian najbardziej znana jest z udziału w reality show - "Rodzina Kardashianów". Jest również współwłaścicielką butiku odzieżowego w zachodnim Hollywood "Dash".  W 2009 roku otworzyła kolejny butik w Miami. 34-letnia gwiazda wzięła również udział w kampanii PETA „I'd Rather Go Naked Than Wear Fur".

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW