Zamknij

Kiedy Anna i Robert Lewandowscy pokażą fanom córkę? Piłkarz odpowiada

Redakcja
06.12.2018 14:55
Kiedy Anna i Robert Lewandowscy pokażą fanom córkę? Piłkarz odpowiada
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Fani Roberta i Anny Lewandowskich bardzo chcieliby zobaczyć, jak wygląda ich córeczka. W wywiadzie Robert zdradził, jaką decyzję podjęli z żoną w sprawie publikowania zdjęć małej Klary w mediach.

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najpopularniejszych małżeństw w Polsce. Nic w tym dziwnego, napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski to jeden z czołowych światowych piłkarzy, Anna natomiast jej właścicielką kilku marek związanych ze zdrowym odżywianiem, fitnessem i parentingiem. Fani głodni są każdej informacji z życia pary i bacznie obserwują ich za pośrednictwem mediów społecznościowych. W 2018 roku głośnym wydarzeniem były narodziny córeczki Anny i Roberta. Mała Klara przyszła na świat 4 maja, czym dumny ojciec pochwalił się na Instagramie. Na żadnej fotografii nie pokazali jednak twarzy swojej pociechy.

ZOBACZ: Robert Lewandowski szczerze opowiada o ojcostwie

Robert Lewandowski z córką
fot. Instagram:@_rl9

Czy Lewandowscy pokażą fanom córkę?

Fani słynnej pary wciąż mają nadzieję, że zobaczą, jak wygląda ich córka. Tymczasem Anna i Robert nie tylko nie udostępniają jej fotografii, ale także bardzo rzadko pokazują się z Klarą publicznie. Magazyn „Party” w rozmowie z Lewandowskim zapytał, czy piłkarz i jego żona mają zamiar upublicznić jej wizerunek. Odpowiedź Roberta nie była jednoznaczna.

– To, co nasze, dla nas. Ale wiadomo, że my też nie jesteśmy w stanie tego do końca nie pokazywać, bo fani oczekują od nas, że pokażemy też część prywatną. Może jak będzie troszkę starsza i troszkę bardziej świadoma, to sama zdecyduje, czy będzie chciała, czy nie. Zobaczymy. Na dziś podjęliśmy taką decyzję. Może kiedyś to się zmieni.

Trzeba przyznać, że Ania i Robert bardzo dbają o prywatność swojej pociechy. Podobnie jest w przypadku na przykład Natalii Siwiec i Anny Wendzikowskiej. Panie również starają się, aby ich życie rodzinne pozostało ich prywatną sprawą.

ZOBACZ TEŻ: Czy Anna i Robert Lewandowscy chcą mieć drugie dziecko?

Lewandowscy z córką
fot. Instagram:@_rl9

RadioZET.pl/MF