Zamknij

Kiedy "Hotel Paradise 3"? Ruszają castingi do programu. Uczestnicy nie zamieszkają na Bali

20.10.2020 11:11
Hotel Paradise 3 TVN
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise" doczeka się 3. sezonu. Dotychczasowe edycje programu okazały się być ogromnym sukcesem stacji TVN7. Nic dziwnego, że produkcja będzie kontynuowana także w przyszłych latach. Tym razem jednak, ze względu na pandemię koronawirusa, uczestnicy nie zamieszkają w hotelu na Bali.

"Hotel Paradise", 3. sezon - kiedy premiera trzeciej edycji programu? Randkowe show TVN7 cieszy się ogromną popularnością już od 1. sezonu. Program od początku prowadzi Klaudia El Dursi - celebrytka i modelka, która dała się poznać widzom w "Top Model", gdzie już podczas castingów zdobyła Złoty Bilet i ostatecznie zajęła 5. miejsce. Teraz prężnie rozwija swoją karierę i prowadzi uczestników "Hotelu Paradise" w miłosnych zmaganiach.

Choć finał 2. edycji "Hotelu Paradise" wciąż jest przed nami, a zwycięzcy zostaną wybrani dopiero w listopadzie, widzowie zastanawiają się, co z dalszymi losami ich ulubionego programu. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, randkowe show prowadzone przez Klaudię El Dursi powróci na TVN7 z trzecią edycją. Zdjęcia zaplanowane są na zimę, a premierowe odcinki będziemy mogli zobaczyć na wiosnę 2021.

Zobacz także: Hania z "Hotelu Paradise 2" w rozbieranej sesji. Pokazała odważne zdjęcie

Hotel Paradise 3: Kiedy i gdzie będzie nagrywana trzecia edycja programu?

Portal wirtualnemedia.pl dodaje, że 3. edycja "Hotelu Paradise" realizowana będzie w innym miejscu niż dotychczas. Ze względu na pandemię koronawirusa program nie będzie nagrywany w Azji Południowo-Wschodniej. Wybrany został już inny kontynent, jednak na chwilę obecną nadawca nie zdradza dokładnej lokalizacji.

We wtorek 20 października ruszą castingi do 3. edycji programu "Hotel Paradise". Poszukiwani są single oraz singielki, którzy marzą o tym, żeby znaleźć miłość. Formularz zgłoszeniowy i szczegóły udziału można znaleźć na oficjalnej stronie programu.

Będziecie oglądać 3. sezon "Hotelu Paradise"?