Zamknij

Kiedy Lewandowscy pokażą twarz ich córki?

Redakcja
25.09.2017 14:41
Klara Lewandowska
fot. Instagram

Kiedy na świat przyszła Klara - pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich, w sieci zawrzało. Każdy szczegół, związany z córką sportowej pary był komentowany przez media - jak i samych fanów Lewandowskich. Coraz częściej pojawiają się pytania o to, kiedy wreszcie Ania i Robert zdecydują się pokazać twarz dziecka.

Choć od narodzin Klary Lewandowskiej minęło już wiele tygodni, to zainteresowanie córką Anny i Roberta nie słabnie. Rodzice często publikują w sieci zdjęcia z córeczką, jednak ujęcia wykonane są zawsze w taki sposób, by nikt nie widział twarzy małej. Fani zaczynają się niecierpliwić - są coraz bardziej ciekawi, jak wygląda Klara, do kogo jest podobna, albo jak się uśmiecha. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pytania o to, dlaczego Lewandowscy nie pokazują twarzy córki, pojawiają się coraz częściej.

"Słuchajcie a powiedzcie mi o co chodzi z tym niepokazywaniem twarzy dziecka?" - pyta jedna z komentujących i sugeruje, że to z powodu planowania sesji za pieniądze. Jak wiadomo, niejedni znani rodzice - tak w Polsce, jak i za granicą - decydują się na taki krok. Wystarczy wspomnieć choćby kwoty, jakie osiągały fotki córki Toma Cruise'a i Katie Holmes, czy Kim Kardashian i Kane Westa. Także Beyonce i Jay Z dostawali wielomilionowe propozycje od magazynów, które walczyły o okładkę z pierwszym zdjęciem Blue Ivy (ostatecznie Beyonce opublikowała fotkę córki sama, bez sesji i okładek). Sprzedanie pierwszego zdjęcia twarzy dziecka może być więc niezwykle dochodowe.

Wiele znanych par, którym na świat przychodzi dziecko, ukrywa wygląd maleństwa, jednak jest to podyktowane także - a raczej przede wszystkim - względami bezpieczeństwa. I w ten sposób komentuje powyższe pytanie jedna z internautek: "Raczej w internecie unika się publikacji zdjęć dzieci ze względu na ostrożność" - pisze.

"Chodzi o prywatność.. jeśli teraz nie pokazali dziecka to i nie zgodzą się na sesję w gazecie.. Robert i Ania są osobami publicznymi, ale nie chcą żeby ich dziecko również było.. choćby nawet ze względu na ten hejt z każdej strony.. chcą chronić po prostu Klarę przed tym światem" - dodaje inna osoba.

Nie trudno się z tymi spostrzeżeniami nie zgodzić. Jeśli Ania i Robert kiedykolwiek zdecydują się na opublikowanie wizerunku ich córki, to będzie to tylko ich decyzja. Zdaje się, że prędko to nie nastąpi, choć niektórzy pewnie liczą na świąteczną okładkę w jakimś kolorowym magazynie.

RadioZET.pl/SA