Zamknij

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Redakcja
03.01.2019 09:42
Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?
fot. Instagram:@kimkardashian

Jak podają amerykańskie media, Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego już dziecka. Para po raz kolejny zdecydowała się na skorzystanie z pomocy surogatki. Pojawiła się również informacja o płci dziecka i przewidywanej dacie jego narodzin.

Kim Kardashian i Kanye West to jedna z najpopularniejszych par na świecie. Celebrytka, modelka i gwiazda reality show "Z kamerą u Kardasianów" oraz amerykański raper są małżeństwem od maja 2014 roku. Oboje robią zawrotną karierę i stale pomnażają swój ogromy majątek. Kim w lipcu 2018 roku wypuściła na rynek perfumy, które przyniosły jej zysk miliona dolarów w około minutę.

Kanye i Kim wychowują aktualnie trójkę dzieci. Pierwsze z nich, córka North West, przyszła na świat jeszcze przed ślubem pary. W grudniu 2015 roku małżonkowie powitali na świecie syna Saint Westa. Szczęśliwi rodzice pragnęli powiększyć rodzinę o trzeciego potomka, niestety po dwóch ciążach Kardashian miała problemy z łożyskiem i lekarze stanowczo odradzili jej starania o kolejne dziecko. Wraz z mężem podjęła decyzję o skorzystaniu z agencji surogatek. 16 stycznia przyszła na świat druga córka celebrytów, Chicago West.

Rodzina Kardasian West
fot. Instagram:@kimkardashian

Po narodzinach trzeciego dziecka gwiazda wyznała w wywiadzie dla magazynu "Elle", że nie planuje kolejnego.

- Nie sądzę, że udźwignęłabym więcej. Mam naprawdę sporo obowiązków na głowie i ograniczoną ilość czasu. Według mnie najważniejszą rzeczą w każdej rodzinie jest, aby matka poświęcała tyle samo uwagi mężowi, co dzieciom.

ZOBACZ: Kanye West chce zmienić imię?

Kim Kardashian po raz czwarty zostanie matką

Jak donoszą amerykańskie media, Kim i Kanye najwyraźniej zrewidowali swój pogląd na temat rodziny. Magazyn "US Weekly" poinformował, że para spodziewa się czwartego dziecka, które ponownie urodzi surogatka. Na świat ma przyjść chłopiec, a poród przewidywany jest w okolicach maja 2019 roku. Sami celebryci jak do tej pory nie skomentowali tych informacji, co nie zmienia faktu, że cały świat elektryzuje informacja o kolejnym członku rodziny Kardasian i Westa.

RadioZET.pl/MF