Zamknij

Kim Kardashian pokazała zdjęcie sprzed 21 lat. Tak wyglądała przed zabiegami

Maciej Friedrich
26.09.2019 11:59
Kim Kardashian pokazała zdjęcie sprzed 21 lat. Tak wyglądała przed zabiegami
fot. Shutterstock.com

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych na świecie celebrytek, aktorka, modelka i bizneswoman. Gwiazda postanowiła pochwalić się zdjęciem sprzed 21 lat, kiedy nie miała za sobą licznych zabiegów medycyny estetycznej. Kim jako 18-latka wyglądała zupełnie inaczej, niż teraz.

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Modelka, aktorka i bizneswoman odniosła spektakularny sukces, który rozpoczął się od udziału w reality show "Z kamerą u Kardashianów". Obecnie gwiazda jest królową prawdziwego imperium, na które składają się marki kosmetyczne, odzieżowe, linie biżuterii i wiele innych. W 2012 roku magazyn "Forbes" umieścił ją na 7. miejscu listy najbardziej wpływowych postaci show-biznesu. Już wtedy jej roczne zarobki wynosiły około 18 milionów dolarów rocznie.

Kardashian znana jest również z licznych operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. "Królowa Instagrama" , którą obserwuje ponad 148 milionów użytkowników sieci, przez wielu uznawana jest za "sztuczną". Teraz fani Kim mogą porównać jej obecny wygląd ze zdjęciem sprzed lat.

 Jeśli nie selfie, to co? Kim Kardashian ogłasza koniec ery selfie

Kim Kardashian pokazała zdjęcie sprzed 21 lat. Tak wyglądała przed operacjami

W środę 25 września na profilu Kim Kardashian na Instagramie pojawiła się nowa fotografia. Możemy na niej oglądać celebrytkę, gdy miała zaledwie 18 lat. Trzeba przyznać, że jako naturalna nastolatka jest niemal nie do poznania. W oczy rzuca się między innymi inny kształt twarzy.

- Proste życie. Miałam wtedy 18 lat. Jedziemy z Khloe do Arizony odwiedzić Allison i Kourta - podpisała zdjęcie gwiazda.

Fani Kim nie kryli zachwytu i pod zdjęciem pojawiła się fala komentarzy, w której internauci chwalili naturalny wygląd gwiazdy sprzed lat. Dociekliwi zastanawiali się, czy wydatne usta 18-leniej wówczas Kardashian były naturalne, czy już wtedy miała za sobą jeden z pierwszych zabiegów.

Jak podoba wam się "królowa selfie" jako nastolatka?

Zagłosuj

Czy Kim wyglądała lepiej przes, czy po operacjach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF