Zamknij

Kim Kardashian płakała przez porównania do Kate Middleton. "To zabiło moją samoocenę"

13.08.2021 13:45
Kim Kardashian
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Kim Kardashian w najnowszym wywiadzie opowiedziała na temat pierwszej ciąży, gdy była porównywana do księżnej Kate. "To było paskudne" - wspominała czas, gdy była w ciąży z córeczką North.

Kim Kardashian w ramach podcastu "We Are Supported By" zdecydowała się opowiedzieć o pierwszej  ciąży, gdy nosiła pod sercem córeczkę North. Media niemal non stop porównywały ją do ciężarnej Kate Middleton. Dla Kardashian dwie ciąże najstarszych pociech były bardzo ciężkie ze względu na chorobę - rzucawkę ciążową (eklampsję). Pozostałe dzieci urodziła celebrytce surogatka.

Zobacz też:  Kim Kardashian zalana łzami. To koniec "Z kamerą u Kardshianów"

Kim Kardashian płakała przez porównania do Kate Middleton. "To zabiło moją samoocenę"

Kim nie ukrywa, że ciąże były dla niej bardzo ciężkie nie tylko ze względu na chorobe, ale też na nadprogramowe kilogramy, które wytykały gwieździe media. W ostatniej rozmowie z Kristen Bell i Monicą Padman w ramach podcastu "We Are Supported By" Kim Kardashian po raz kolejny zdecydowała się wrócić wspomnieniami do okresu pierwszej ciąży z North.

"Media naprawdę traktowały mnie brutalnie i ganiły za przybieranie na wadze. Pojawiały się okładki, które porównywały mnie do Shamu (orki oceanicznej)" - wyznała Kim.

Kardashian bardzo nie podobało się to, że media porównywały ją do Kate Middleton. Brytyjska księżna i amerykańska gwiazda były w ciąży w tym samym czasie.

"Te porównywania zabiły moją samoocenę. To było naprawdę paskudne" - wyznała w podcaście.

Kim zdradziła też, że była tak zawstydzona tym, jak wyglądała w ciąży, że nie była w stanie chodzić na siłownię. Ćwiczyła zatem w garażu mamy.

"To naprawdę mnie zmieniło. Sprawiło, że się wycofałam, bo widziałam, jak wszyscy paskudnie reagują..." - dodała Kardashianka.