Zamknij

Kim Kardashian pokazała na Instagramie najmłodszego synka. "Najsłodszy" [FOTO]

25.02.2021 16:12
Kim Kardashian
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Kim Kardashian pokazała na Instagramie zdjęcie najmłodszego dziecka - 2-letniego synka Psalma. "Najsłodszy chłopiec" - zachwycała się celebrytka, a w komentarzach fani przyznali jej rację.

Kim Kardashian jest mamą czwórki dzieci. Najmłodszy synek, Psalm, w maju skończy dwa latka. Mimo że Kim i jej mąż rozwodzą się, para spędza wspólnie z dziećmi mnóstwo czasu, po to, aby pociechy jak najmniej odczuły nadchodzące zmiany.

Zobacz też:  Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Modelka wynajęła już prawnika

Kim Kardashian pokazała najmłodszego synka na Instagramie. "Najsłodszy" [FOTO]

Dzieci są oczkiem w głowie Kim. Celebrytka postanowiła ostatnio pozachwycać się nimi, publikując na Instagramie urocze zdjęcie najmłodszej pociechy - 2-letniego synka Psalma.

"Najsłodszy chłopiec! Tu nie widać, ale ma najbardziej zaraźliwy uśmiech. Kocham Cię, Psalm" - napisała Kim Kardashian. Fani w komentarzach oczywiście wsparli gwiazdę, pisząc, że chłopiec jest przeuroczy.

Warto podkreślić, że kilka dnia temu pojawiły się informacje, że Kim i Kanye West rozwodzą się. Według amerykańskich mediów Kim Kardashian i Kanye West uzgodnili przed złożeniem pozwu, że wystąpią o wspólną, fizyczną i prawną, opiekę nad czwórką ich dzieci. Ponoć dla Kim Kardashian rozwód jest porażką, jednak musiała rozstać się z mężem dla dobra rodziny. Według amerykańskich mediów Westowi kompletnie nie zależy już na związku z Kim.

Kim i Kanye są małżeństwem od 2014 roku. Mają córkę – North i syna – Sainta. Wynajęte surogatki urodziły parze dwójkę dzieci: córkę – Chicago i syna – Psalma.