Zamknij

Kim Kardashian przerobiła rodzinne zdjęcie w Photoshopie. Poprawiła twarz 6-letniej córki [FOTO]

Patrycja Chudolińska
18.12.2019 13:05
Kim Kardashian
fot. Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian dość często poprawia własny wygląd, zarówno poprzez różnego rodzaju zabiegi, jak i na samych zdjęciach za pomocą programów graficznych. Teraz jednak przekroczyła kolejną granicę. Na potrzeby fotografii poprawiła twarz własnej 6-letniej córki.

Kim Kardashian na rodzinnym zdjęciu

Kim Kardashian znana jest z licznych zabiegów poprawiających urodę. Gwiazda kreuje bardzo spójny wizerunek w sieci i nie pokazuje niczego, co mogłoby mu zaszkodzić. Kilka dni temu celebrytka opublikowała rodzinne zdjęcie z mężem i czwórką dzieci. Choć fani spodziewali się, że fotografia mogła być retuszowana, nie mogli uwierzyć, że gwiazda zdecydowała się poprawić... twarz 6-letniej dziewczynki.

Kim Kardashian przerobiła twarz córki

Fotografia rodziny Kim i Kanyego Westa utrzymana jest w stonowanych odcieniach bieli i szarości. Szczególną uwagę zwracają jednak twarze dzieci - wszystkie wyglądają dość nienaturalnie.

Kim Kardashian opowiedziała o zdjęciu w programie Ellen DeGeneres. Okazało się, że jej dzieci nie miały tego dnia nastroju do pozowania. Gwiazda zdecydowała się poprawić ich twarze po to, by wyglądały na bardziej radosne. Kim przyznaje, że jej najstarsza 6-letnia córka North nie chciała wcale uśmiechać się do zdjęcia. To jednak nie był problem dla grafików komputerowych.

Co sądzicie o takim sposobie kreowania rzeczywistości?

Zagłosuj

Podoba ci się przerobione zdjęcie Kim Kardashian?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh