Zamknij

Kim Kardashian zalała się łzami na wizji. Poszło o jej rozwód z Kanye Westem

12.03.2021 16:29
Kim Kardashian
fot. Face to face/ East News

Kim Kardashian bardzo przeżywa rozwód z Kanye Westem. To właśnie rozpad z małżeństwa z artystą i przedsiębiorcą jest głównym wątkiem nowego sezonu "Z kamerą u Kardashianów." Kim nie ukrywa emocji w związku z przykrą sytuacją w jej życiu osobistym.

Kim Kardashian od 14 lat występuje w reality show "Z kamerą u Kardashianów", w którym pokazuje razem z innymi członkami rodziny swoje życie. Sezon, który wyemitowany zostanie 18 marca, będzie ostatnim.

Zobacz też:  Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Kim Kardashian zalała się łzami na wizji. Poszło o jej rozwód  z Kanye Westem

Na przestrzeni lat, kiedy pokazywano show „Z kamerą u Kardashianów”, sporo się pozmieniało w życiu celebryckiej rodziny. Jednym z głównych wątków nowego sezonu będzie rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa. Jak donosił portal TMZ, w lutym tego roku celebrytka złożyła w sądzie pozew o rozwód z mężem.

Para planuje zawarcie umowy regulującej opiekę nad czwórką ich dzieci. O kryzysie w ich związku mówiło się od dawna, jednak konflikt między małżonkami miał się nasilić po tym, gdy Kanye zdecydował się kandydować w wyborach na prezydenta USA.

 W nowym sezonie programu widzowie zobaczą, jak decyzja o rozwodzie wpłynęła na życie codzienne Kim. Celebrytka zaleje się łzami na wizji. "Czuję się jak pier*olona nieudacznica" - wykrzyknie Kim Kardashian w zwiastunie nowego sezonu "Z kamerą u Kardashianów". Oprócz wątku małżeństwa Kim i Kanye widzowie będą mogli podejrzeć dalsze losy Kourtney Kardashian z ojcem jej dzieci. Niewykluczone, że pokazane zostaną ich zaręczyny.