Zamknij

Kim Kardashian zalana łzami. To koniec "Z kamerą u Kardshianów"

29.01.2021 16:30
Kim Kardashian
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Po 14 latach z ekranów znika "Z kamerą u Kardashianów". Jedna z największych gwiazd programu, Kim Kardashian, pożegnała się z fanami, nie szczędząc łez i charakterystycznych grymasów wzruszenia. 

Kim Kardashian śmiało można określić mianem jednej z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Modelka, bizneswoman, aktorka i osobowość telewizyjna regularnie pojawia się na okładkach czasopism, miliony fanów śledzą jej życie zawodowe i prywatne, a zgromadzona przez Kim fortuna zapiera dech w piersiach. Obecnie najgłośniej mówi się o burzliwym rozstaniu Kardashian z Kanye Westem, ich rozprawa rozwodowa oraz rzekome zdrady celebrytki są komentowane na całym świecie. Zdaniem zagranicznych portali między małżonkami trwa spór o opiekę nad czwórką dzieci.

Kim, podobnie jak wielu innych członków rodziny, ogromną sławę zawdzięcza programowi "Z kamerą u Kardashianów", który pokazuje kulisy życia bogaczy i ich najbliższych. Celebryckie reality show emitowane jest od 14 lat, a słynna familia zdążyła obnażyć chyba wszystkie prywatne sekrety. Nie zmienia to faktu, że format uchodzi w wielu kręgach za kultowy, a fani z niecierpliwością odliczali czas do kolejnego odcinka. Niestety, 20. sezon ma być ostatnim, o czym poinformowała fanów sama Kim.

ZOBACZ TAKŻE: "Z kamerą u Kardashianów" zniknie z anteny po 14 latach. To koniec pewnej epoki

Kim Kardashian zalana łzami. "Z kamerą u Kardashianów" znika po 14 latach

W czwartek 28 stycznia na profilu Kim Kardashian na Instagramie pojawiła się zapowiedź 20. sezonu "Z kamerą u Kardashianów".  Niestety, możemy zobaczyć na nim między innymi moment, w którym rodzina oświadcza, że to ostatnia odsłona programu z jej udziałem.

- Chcieliśmy wam powiedzieć osobiście, że nie będziemy już więcej kręcić naszego show. Chcę tylko żebyście wiedzieli, że naprawdę was doceniamy, każdego z was - mówi Kim na nagraniu.

Kim nie kryje ogromnego wzruszenia, któremu ciężko się dziwić. Nie zabrakło łez smutku, ale celebrytka podeszła do sprawy z przymrużeniem oka i pokazała, że ma do siebie duży dystans.

- Nie zostawiłbym was bez naprawdę brzydkich, płaczących min w naszym ostatnim dwudziestym sezonie "Keeping Up With The Kardashians" - napisała.

Premiera ostatniego sezonu "Z kamerą u Kardashianów" została zaplanowana na 18 marca 2021 roku.