Zamknij

Kinga Duda w USA. Córka prezydenta zachwyciła w Białym Domu

Maciej Friedrich
13.06.2019 10:04
Kinga Duda w USA. Córka prezydenta zachwyciła w Białym Domu
fot. LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem. Na spotkanie poleciał nie tylko z żoną Agatą Kornhauser-Dudą, ale również córką Kingą Dudą. 24-latka prezentowała się świetnie, pojawiły się nawet opinie, że kreacją przyćmiła samą Melanię Trump.

Prezydent Andrzej Duda udał się z oficjalną wizytą do Stanów Zjednoczonych. Polska para prezydencka została podjęta przez prezydenta USA Donalda Trumpa i jego małżonkę Melanię Trump. Celem wizyty było podpisanie dokumentu dotyczącego obecności sił zbrojnych USA na terytorium Polski. Donald Trump zorganizował oficjalny bankiet na cześć polskiej delegacji. Andrzej Duda pojawił się na nim w towarzystwie nie tylko małżonki Agaty Kornhauser-Dudy, ale także córki.

ZOBACZ: Duda i Trump podpisali porozumienie. Więcej żołnierzy USA w Polsce

Kinga Duda zachwyciła w USA

Obecność Kingi Dudy długo pozostawała tajemnicą. Gdy jednak pojawiła się na bankiecie i z uśmiechem przysłuchiwała się przemowom ojca, ciężko było oderwać od niej wzrok. 24-latka prezentowała się świetnie w szyfonowej koszuli związanej pod szyją i prostej czarnej ołówkowej spódnicy. Skromność i elegancja doskonale pasowały do urody córki Prezydenta RP, którą dodatkowo podkreślał dobrze dobrany makijaż.

Kinga Duda zachwyciła swoim wyglądem, pojawiły się nawet opinie, że podczas bankietu przyćmiła stylizacją Melanię Trump, która uchodzi za ikonę stylu. Małżonka Donalda Trumpa zaprezentowała się w doskonale skrojonym garniturze w kolorze pudrowego różu.

Kinga Duda w USA
fot. AP/Associated Press/East News

Kinga Duda – co wiemy o córce prezydenta?

Kinga Duda, 24-letnia obecnie córka Prezydent RP, jest rodowitą krakowianką. Urodziła się rok po ślubie Andrzeja Dudy z Agatą Kornhauser-Dudą. Skończyła jedno z najlepszych liceów w Krakowie, I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego, a następnie rozpoczęła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2017 roku znalazła się w czwórce studentów wyróżnionych za najlepsze wyniki w nauce. 14 maja 2019 roku obroniła pracę magisterką. Prywatnie spotyka się z Bartłomiejem Staszakiem, synem dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Na początku roku pojawiły się plotki o zaręczynach pary, zostały jednak szybko zdementowane.

Zagłosuj

Śledzisz życie pary prezydenckiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF