Zamknij

Kinga Duda na urlopie z rodzicami. Andrzej Duda z córką szaleją na skuterze wodnym

20.07.2020 10:34
Kinga Duda
fot. Jakub Kaminski/East News

Kinga Duda wróciła do Polski z Londynu na czas wyborów prezydenckich 2020. Okazuje się, że po wygranej ojca postanowiła zostać w kraju na dłużej. Razem z rodzicami wybrała się do ośrodka Mewa w Juracie, gdzie spędzają wymarzony urlop.

Kinga Duda po wyborach prezydenckich stała się obiektem zainteresowania internautów. Szerokim echem odbiło się jej przemówienie podczas wieczoru wyborczego po drugiej turze. Andrzej Duda został wybrany na kolejną kadencję - uzyskał 51,03 proc. poparcia, podczas gdy jego konkurent Rafał Trzaskowski zdobył 48,97 proc. głosów. Prócz wystąpienia prezydenta oraz Pierwszej Damy, głos zabrała także ich córka. Kinga Duda apelowała przede wszystkim o wzajemny szacunek - bez względu na dzielące ludzi różnice.

Od tamtego czasu internauci i dziennikarze zwracają większą uwagę na poczynania córki prezydenta. Część osób liczy na to, że Kinga Duda zacznie udzielać się w mediach nie tylko podczas kampanii, ale także poza nią. Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej na razie 25-latka zostanie w Polsce.

Zobacz także: Kinga Duda tańczy i śpiewa. Nagranie z córką prezydenta podbija internet [WIDEO]

Kinga Duda odpoczywa na urlopie z rodzicami

Okazuje się, że już teraz, zamiast wakacji za granicą, wybrała wspólny urlop z rodzicami. Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów na wodach Zatoki Puckiej, gdzie wraz z ojcem Andrzejem Dudą szalała na skuterze. Para prezydencka spędza wymarzone wakacje w ośrodku Mewa w Juracie. W otoczonej lasami willi nie mogą narzekać na brak rozrywek - rezydencja dysponuje m.in. basenem, prywatną plażą oraz przystanią dla łodzi.