Zamknij

Kinga Preis sparodiowała Beatę Szydło. Jej przemówienie było hitem Telekamer

Sylwia Wamej
04.02.2020 16:21
Kinga Preis
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Kinga Preis zdobyła tytuł Najlepszej Aktorki na rozdaniu Telekamer. Aktorka w swoim przemówieniu postanowiła nieco zażartować z polityków. Sparodiowała Beatę Szydło i nawiązała do prezesa TVP - Jacka Kurskiego.

Kinga Preis najlepszą aktorką na Telekamerach. Zażartowała z polityki

Kinga Preis na Telekamerach zdobyła tytuł najlepszej aktorki. Gwiazda, odbierając statuetkę za serial "Ojciec Mateusz", apelowała, o zniesienie celibatu dla księży.  Oczywiście były to żarty, które wywołały salwy śmiechu na sali.

Drugi raz rozbawiła publiczność, odbierając nagrodę dla siebie w kategorii "najlepsza aktorka". Nagrodę wręczał jej prezes Telewizji Puls, na co gwiazda "Ojca Mateusza" skomentowała słowami: "Dobrze, że to ten prezes".

Kinga Preis pokusiła się o sparodiowanie premier - Beaty Szydło, mówiąc: "Polki i Polacy, dziękuję za tę statuetkę", czym rozbawiła całą salę do łez. Ten zwrot jest mocno kojarzony z kabaretu "Ucho Prezesa".

Kinga Preis
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Kinga Preis skomplementowała Artura Żmijewskiego

Kinga Preis w swoim przemówieniu żartowała też, że "Ojciec Mateusz" wypada znacznie lepiej, niż "Gra o tron". Powiedziała też, że Artur Żmijewski to najseksowniejszy ksiądz, którego jest prawą rękę. Warto podkreślić, że Kinga Preis w swojej kategorii pokonała kandydatki: Magdalenę Cielecką, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Zielińską i Katarzynę Glinkę.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW