Zamknij

Kinga Rusin na zdjęciu z Adele. Razem bawiły się u Beyonce [FOTO]

Maciej Friedrich
11.02.2020 08:44
Kinga Rusin na zdjęciu z Adele. Razem bawiły się u Beyonce [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Kinga Rusin bryluje nie tylko na polskich imprezach. Gwiazda TVN pochwaliła się zdjęciem ze światowej sławy wokalistką Adele. Okazuje się, że prezenterka bawiła się w otoczeniu gwiazd na imprezie u Beyonce i Jaya Z.

Kinga Rusin to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVN. Dziennikarka i prezenterka cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród widzów stacji. Jest znana z proekologicznej postawy, którą stara się zarażać innych. Okazuje się, że Kinga jest uznawana za celebrytkę nie tylko w Polce.

Rusin wybrała się do Los Angeles, by wziąć udział w gali Oscarów 2020. W mediach społecznościowych relacjonowała swój udział w najbardziej prestiżowej imprezie świata filmu, trzymając kciuki za sukces "Bożego ciała" Jana Komasy. Okazuje się, że także po rozdaniu Oscarów Kinga bawiła się w doborowym towarzystwie.

 Kinga Rusin pokazała zdjęcie topless. Zrobiła to w słusznej sprawie [FOTO]

Kinga Rusin na imprezie w Hollywood. Pokazała zdjęcie z Adele

Na profilu Kingi Rusin na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym prezenterka pozuje u boku światowej sławy wokalistki Adele. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" bawiła się z nią podczas prywatnej imprezy u Beyonce i Jaya Z. W obszernym wpisie zrelacjonowała zabawę u boku największych światowych gwiazd.

- Na wczorajszej prywatnej imprezie Beyonce i Jaya Z rozmawiałam z Adele o butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a Jay Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku. Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy) (...) Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z Rihanną. A później już było totalne szaleństwo! Jay Z uczył mnie układu tanecznego - czytamy we wpisie Kingi.

Rusin przyznała także, że jej kreacja spodobała się gospodyni, a hollywoodzki gwiazdor posyłał jej uśmiechy.

- Beyonce, patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur, stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego, że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z - relacjonuje gwiazda "Dzień Dobry TVN".

To musiał być magiczny wieczór.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.l/MF