Zamknij

Kinga Rusin miała wypadek na stoku. Pokazała "zmasakrowaną" twarz

Redakcja
19.02.2018 16:22
Kinga Rusin zmasakrowana twarz
fot. Instagram

Kinga Rusin pokazała na Instagramie zdjęcia swojej "zmasakrowanej twarzy". Dziennikarka wyjaśniła, że miała wypadek na stoku. Co się stało?

Kinga Rusin jakiś czas temu miała wypadek na stoku. W rozmowie z serwisem "Jastrząb Post" opowiedziała o tym, jak do tego doszło. Było to na wyjeździe, podczas treningów z reprezentacją Włoch. Jak stwierdziła, zdarzenie wyglądało dość groźnie, choć miała w tym wiele szczęścia. Uszkodzona kaletka na ramieniu w stawie barkowym i lekko naderwane dwa ścięgna - głównie na tym się skończyło. "Myślałam, że będzie dużo gorzej, myślałam, że mam złamaną rękę, ale nie widać już, bo miałam całą twarz zmasakrowaną, ale się wygoiła" - powiedziała.

Teraz jednak postanowiła nieco sprostować, co to znaczy "zmasakrowana twarz".  Na zdjęciu, które pokazała na Instagramie, widać, że doszło do kraksy. Rezultatem jest podbite oko, napuchnięta powieka i zadrapania. Jak zauważa dziennikarka, określenie"zmasakrowana" jest pewnie trochę na wyrost, ale dla niej jest to spory problem, bo - o czym osoby pracujące na wizji dobrze wiedzą - przed kamerą trudno coś ukryć.

"Ups... No dobra, z tą "zmasakrowaną twarzą" może trochę przesadziłam, ale dla kogoś kto pracuje na wizji nie wyglądało to zbyt optymistycznie" - napisała Rusin w komentarzu do zdjęcia.

Na szczęście nie ma to jak dobry makijaż!

RadioZET.pl/SA