Zamknij

Kinga Rusin pokazała zdjęcie topless. Zrobiła to w słusznej sprawie [FOTO]

Maciej Friedrich
21.11.2019 14:50
Kinga Rusin pokazała zdjęcie topless. Zrobiła to w słusznej sprawie [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kinga Rusin to dziennikarka znana z zażartej walki o ochronę środowiska naturalnego. Tym razem gwiazda TVN postanowiła zwrócić uwagę na poważny problem, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje topless. 

Kinga Rusin to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka jest również znana z postawy proekologicznej. O ochronę środowiska naturalnego i prawa zwierząt walczy niezwykle zażarcie, wykorzystując do tego popularność w mediach, ale także swoją urodę. Rusin często bierze udział w odważnych, rozbieranych sesjach. Mogliśmy zobaczyć ją nago na okładce „Vivy”, umieściła również nagie zdjęcie przy okazji plebiscytu „Róże Gali”. Teraz ponownie zachwyciła fanów ciałem w słusznej sprawie. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie topless.

Kinga Rusin topless na Instagramie. Odważne zdjęcie dziennikarki

21 listopada na Instagramie Kingi Rusin pojawiło się kolejne odważne zdjęcie. Dziennikarkę możemy podziwiać na nim topless, zasłoniętą jedynie palmowym liściem. Rusin we wpisie pod fotografią ponownie zwróciła uwagę na problemy dotyczące środowiska naturalnego. Zachęciła także do wsparcia jej inicjatywy „Zielone serca”. 

Piszcie do nas, jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś ważnym tematem związanym z polską przyrodą. Nie straszni nam myśliwi, politycy, lobby leśne czy biznes futrzarski! Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim, co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali! W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! – czytamy w poście Kingi Rusin. 

Jak podoba wam się sposób, w jaki dziennikarka pragnie dotrzeć do fanów? 

Julia Wieniawa rozebrała się na Bali. Fani zwrócili uwagę na jej pośladki

Zagłosuj

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ekologią?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF