Zamknij

Kinga Rusin nago na Instagramie. Widać, że ma 48 lat?

Judyta Wanicka
13.11.2019 13:20
Kinga Rusin
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kinga Rusin opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie. 48-letnia gwiazda „Dzień Dobry TVN” pozuje topless i chwali się nadzwyczaj młodym ciałem. Nagie zdjęcie Kingi Rusin było jednak tylko wabikiem na fanów. Prezenterka poprosiła obserwatorów, by oddali na nią głos w trwającym plebiscycie.

Kinga Rusin nago na zdjęciu. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” przypomniała swoją sesję w „Vivie!” nie bez powodu. Gwiazda jest nominowana w dorocznym plebiscycie Róże Gali, w którym wyróżnia się znane osoby za szczególne dokonania w sztuce i mediach. Kinga Rusin rywalizuje w kategorii social media z Weroniką Rosati, Julią Wieniawą, Ewą Minge i Michałem Pirógiem. Prezenterkę postanowiono wyróżnić za konsekwentne szerzenie ekoświadomości.

Kinga Rusin pokazała nagie zdjęcie na Instagramie

Kinga Rusin od lat angażuje się w różne akcje ekologiczne mające na celu ratowanie naszej planty. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” odważnie protestuje przeciwko zabijaniu zwierząt, wycinkom lasów i niszczeniu ekosystemów. Sama nie je mięsa, jest bardzo aktywna, uprawia sport, nie stosuje używek i dba o urodę wyłącznie za pomocą naturalnych kosmetyków. Do tego stara się zarażać innych zdrowym, proekologicznym stylem życia. Za osiągnięcia w tej materii Kinga Rusin otrzymała nominację do Róż Gali.

Ale suuuper!!! Jestem w szoku, że tyle osób oddało już na mnie głosy w plebiscycie Róże Gali „za konsekwentne szerzenie ekoświadomości”. To miłe widzieć teraz, że dostrzegacie i doceniacie moje starania. Nie jest najważniejsze kto wygra, ale oczywiście fajnie jest wygrywać. Będzie mi bardzo miło jeśli w tych ostatnich godzinach oddacie jeszcze na mnie głos – poprosiła fanów gwiazda TVN.

Post okrasza nagie zdjęcie Kingi Rusin z magazynu „Viva!”. Widać na nim, że konsekwentne trzymanie się naturalnych metod pielęgnacji właśnie zaczęło przynosić zbawienne skutki. 48-letnia gwiazda „Dzień Dobry TVN”, w przeciwieństwie do wielu swoich sztucznie poprawianych koleżanek, prezentuje się wprost zjawiskowo.

RadioZET.pl/jw