Zamknij

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Zapowiada nowy program? [FOTO]

24.08.2020 10:06
Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Kinga Rusin znika z "Dzień Dobry TVN". Po 15 latach jedna z ulubionych prezenterek TVN pożegnała się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy gwiazda stacji zniknie na dobre? Opowiedziała o swoich zawodowych planach.

Kinga Rusin to dziennikarka i osobowość telewizyjna, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Szczególnie dobrze znają ją widzowie stacji TVN, w której od lat wiedzie prym. Zyskała sobie ogromną rzeszę oddanych fanów i stała się jedną z twarzy stacji. Choć swoją medialną karierę rozpoczynała w Telewizji Polskiej, przerwała ją, by wylecieć do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do Polski związała się z TVN jako prowadząca "Wizjera". Jednak bez wątpienia największą popularność przyniósł jej śniadaniowy format "Dzień Dobry TVN".

Kingę Rusin na antenie "DDTVN" możemy oglądać od września 2005 roku. Dla wielu widzów sympatyczna prowadząca stała się znakiem rozpoznawczym programu, bez wątpienia śniadaniówka pozwoliła jej rozwinąć skrzydła i znaleźć angaż w takich programach jak "You Can Dance" czy "Agent Gwiazdy". Widzowie utożsamiają Kingę z poranną ramówką i nic w tym dziwnego, przez 15 lat pracy stała się jedną z ulubionych prowadzących, tworząc świetny duet między innymi z Piotrem Kraśko. Dziennikarz w lipcu pożegnał się z programem i widzowie martwili się, że niebawem zabraknie także dziennikarki. Niestety doniesienia potwierdziły się, Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN".

 Kinga Rusin w skąpym bikini. Burza w komentarzach: "Nie ten wiek na takie stroje"

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Pożegnała się z fanami

Na profilu Kingi Rusin na Instagramie pojawił się wpis, który zaszokował wielbicieli dziennikarki i "Dzień Dobry TVN". Gwiazda stacji poinformowała, że rozstaje się ze śniadaniowym formatem po 15 latach pracy.

- Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? - nawiązała do odejścia Piotra Kraśko.

Fanów Kingi uspokajamy, dziennikarka poinformowała, że nie ma zamiaru kończyć kariery. Przeciwnie, chce postawić przed sobą nowe wyzwania i realizować się w nowym projekcie.

 - Dlaczego już nie "DDTVN"? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej (...) Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna (...) Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - informuje Rusin.

Wielu wielbicieli z pewnością jest załamanych faktem, że nie zobaczą ulubionej prowadzącej w "Dzień Dobry TVN". Kinga podziękowała fanom za kilkanaście lat wsparcia.

- Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia! - czytamy.

Miejmy nadzieję, że zobaczymy Kingę w nowej odsłonie jak najszybciej.