Zamknij

Kinga Rusin odejdzie z „Agenta” przez konflikt z Małgorzatą Rozenek?

Redakcja
24.09.2018 12:56
Kinga Rusin odejdzie z „Agenta” przez konflikt z Małgorzatą Rozenek?
fot. Justyna ROJEK/East News

Niedawny internetowy konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan może nie wyjść tej pierwszej na dobre. Pojawiły się spekulacje, że TVN ma wyciągnąć wobec Rusin konsekwencje, pozbawiając ją roli prowadzącej program „Agent”.

„Agent-Gwiazdy” to program, który widzowie mogą oglądać na antenie TVN od 2016 roku. Jest to wersja klasycznego belgijskiego formatu „De Mol”, w której udział biorą krajowi celebryci. Uczestnicy wyjeżdżają do orientalnych krajów jako drużyna, w której znajduje się tytułowy Agent. Jego zadaniem jest dyskretne sabotowanie zadań wykonywanych przez graczy i zrzucanie odpowiedzialności na innych. W październiku ruszają zdjęcia do czwartej edycji formatu. Jak donosi „Fakt”, po raz pierwszy mogą się one odbyć bez udziału Kingi Rusin, która do tej pory pełniła funkcję prowadzącej. Powodem ma być internetowy konflikt, w jaki dziennikarka wdała się z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Kinga Rusin zapłaci za konflikt z Małgorzatą Rozenek?

Przypomnijmy, że konflikt między celebrytkami rozpoczął się, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan zasugerowała, że Rusin wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promocji swoich kosmetyków. Kinga odpowiedziała ostro, nazywając Rozenek między innymi „wypindrzoną, sztuczną lalą”. Wymiana zdań była tak mocna, że kobiety nie pojawiły się na gali promującej jesienną ramówkę TVN. Mówiło się o tym, że dostały zakaz od włodarzy stacji.

Jak donosi „Fakt”, Kinga Rusin straci rolę prowadzącej „Agent-Gwiazdy” właśnie przez swoje zachowanie wobec Małgorzaty Rozenek. Informator dziennika tak miał skomentować całą sytuację:

– Kinga ma w umowie zapis, że ma godnie reprezentować firmę. Nieukaranie jej rozpuściłoby inne gwiazdy, które w przyszłości nie miałyby zahamowań przed podobnymi konfliktami. Jest jeszcze dużo poważniejsza sprawa.

– Ponoć do akcji wkroczył też producent kosmetyków, które reklamuje Rozenek-Majdan i zagroził, że jeśli Kinga nie poniesie konsekwencji za obrażanie ich firmy oraz ambasadorki, wycofa swoje spoty reklamowe z TVN-u. To oznaczałoby dla stacji poważną stratę materialną. Niestety, eskalowany przez Kingę konflikt przybrał niespodziewany obrót i trzeba teraz z tego jakoś mądrze wybrnąć.

Podobno producenci i włodarze TVN zastanawiają się, kto mógłby zastąpić Kingę Rusin na planie „Agenta”. Jeśli doniesienia się potwierdzą, z pewnością wielu wielbicieli dziennikarki będzie bardzo zawiedzionych.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF