Zamknij

Kinga Rusin odwiedziła Joannę Krupę w Los Angeles: Fani znów żartują z Rusin

Sylwia Wamej
13.02.2020 13:55
Kinga Rusin i Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/East News

Kinga Rusin od kilku dni jest bohaterką mediów i memów. Wszystko przez słynne już zdjęcie z Adele. Tym razem Kinga zapozowała z kolejną gwiazdą, znaną bardzo dobrze polskich fanom - Joanną Krupą.

Kinga Rusin odwiedziła Joannę  Krupę w Los Angeles

Kinga Rusin od kilku dni jest na językach wszystkich. Stało się tak dzięki pooscarowej imprezie, na której Kinga bawiła się w towarzystwie największych gwiazd Hollywood, w tym Adele. Kinga Rusin przebywa w Los Angeles. Tym razem zapozowała z kolejną gwiazdą i koleżanką z polskiego show-biznesu - Joanną Krupą. Prowadząca "Top model" pochwaliła się wspólną fotografią, na której pozuje również urocza córeczka Joanny - Asha - Leigh.

"Idealny dzień dla mnie spędzić czas z tak wspaniałym Człowiekiem, który walczy o Lepszy Los tych, co nie umią Sami się obronić. Fajnie mieć kolo siebie takich przyjaciół jak Kinga Rusin" - napisała Joanna Krupa.

Fani żartują z Kingi Rusin

Fani w komentarzach postanowili zażartować, nawiązując do zamkniętej imprezy, na której bawiła się Rusin i obowiązującego tam obuwia. "Czy pani Kinga założyła kapcie"?, "kurcze Kinia chyba na lekkim kacu po imprezce z Jay Z , "O Kinga Russian, to ta sławna koleżanka Adele" - żartują fani.

Całe zamieszanie wokół zdjęcia z Adele skomentowała ostatnio sama zainteresowana - Kinga Rusin. Dziennikarka TVN napisała, że przez ujawnienie tego, co działo się na prywatnej gwiazdorskiej imprezie, naraziła się kilku ważnym osobom z Los Angeles.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW