Zamknij

Kinga Rusin uderza w Agustina Egurrolę. Ostrymi słowami skrytykowała dawnego kolegę

17.02.2021 13:55
Kinga Rusin Agustin Egurrola
fot. Tomasz Zukowski/East News

Kinga Rusin w ostrych słowach odniosła się do obecności Agustina Egurroli w programie Telewizji Polskiej "Dance Dance Dance". Choreograf dołączył do składu jurorskiego w tanecznym show TVP. Była koleżanka z programu "You Can Dance" nie szczędziła gorzkich słów.

Kinga Rusin przez wiele lat związana była z programem "You Can Dance - Po prostu tańcz" emitowanym przez TVN. Najpierw była prowadzącą pierwszych pięciu edycji tanecznego show, a od 2011 roku zasiadała za stołem jurorów. W programie współpracowała m.in. z Michałem Pirógiem, Idą Nowakowską czy Agustinem Egurrolą. Znany choreograf i założyciel szkoły tańca "Egurrola Dance Studio" od niedawna związany jest z TVP. Tancerz dołączył do grona jurorów programu "Dance Dance Dance", co nie umknęło uwadze Kingi Rusin. Dziennikarka ostro skomentowała jego współpracę z publicznym nadawcą.

- Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z TVP Info i "dziennikarzy" Wiadomości, pracujących w tej samej, co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w TVP "tylko dla rozrywki". Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli - zaczęła Rusin w instagramowym wpisie.

Zobacz także:  Michał Piróg ostro o gwiazdach "You Can Dance" w TVP: "Wybrali się na bal reżimowej telewizji"

Kinga Rusin ostro o Agustinie Egurroli w TVP

Kinga Rusin nie szczędziła Agustinowi Egurroli słów krytyki. Jej zdaniem osoby pracujące w programach rozrywkowych Telewizji Polskiej w dalszym ciągu są częścią "szczucia, propagandy i kłamstwa" i nie mogą się w pełni od tego odciąć.

- Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc drogie dzieci, lekcja na dziś prosto "z podręcznika ministra Czarnka": rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach tez? Pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą - dodała.

Zobacz także:  Ewa Chodakowska wróci do "Dance dance dance"? Trenerka odpowiedziała. "Angażuję się na sto procent"

Dziennikarka zwróciła się także bezpośrednio do byłego kolegi z planu programu "You Can Dance". Agustin Egurrola w jednym z ostatnich wydań "Wiadomości" na TVP został nazwany "wizjonerem tańca", przedstawiono go także jako patriotę i byłego ministranta.

- Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny... - podsumowała ostro Kinga Rusin.