Zamknij

Kinga Rusin usunęła słynne zdjęcie z Adele. "To było szaleństwo"

Patrycja Chudolińska
12.02.2020 09:32
Kinga Rusin
fot. Instagram/@kingarusin

Kinga Rusin wywołała prawdziwą burzę w polskich i zagranicznych mediach. Dziennikarka gościła na imprezie po Oscarach, gdzie zrobiła sobie zdjęcie z Adele. Ostatecznie postanowiła je jednak usunąć.

Kinga Rusin opublikowała zdjęcie z prywatnej imprezy po Oscarach

Kinga Rusin zdobyła we wtorek uwagę polskich i zagranicznych mediów. Dziennikarka opublikowała zdjęcie z Adele, a w opisie pod fotką zrelacjonowała przebieg prywatnej imprezy dla śmietanki Hollywood.

- Na wczorajszej prywatnej imprezie Beyonce i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30 kg!), a Jay Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego (...) Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie, które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej, bo jest teraz szczupła jak przecinek! (...) Jay Z uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie, bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), Beyonce patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego, że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. Kanye West i Travis Scott wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka, które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon, Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee... Ot, takie zwykłe przyjęcie. Do hotelu wróciłam o 7:00 - relacjonowała na Instagramie.

O zdjęciu prowadzącej "Dzień Dobry TVN" z Adele pisał m.in. magazyn "People". Ostatecznie zainteresowanie było tak duże, że przytłoczona Kinga Rusin zdecydowała usunąć fotografię z Instagrama.

Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele

Kinga Rusin została zasypana pytaniami od dziennikarzy. Niewinna fotka stała się hitem internetu. Nagła, niespodziewana popularność przestała podobać się dziennikarce.

- Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru), więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów, ani polskim, ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo, którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin - wyjaśniła po usunięciu fotografii.

Myślicie, że Kinga Rusin naprawdę nie spodziewała się takiego zainteresowania mediów?

Zagłosuj

Obserwujesz na Instagramie Kingę Rusin?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh