Zamknij

Kinga Rusin w skąpym bikini. Pochwaliła się wysportowaną sylwetką [FOTO]

05.03.2021 15:20
Kinga Rusin
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie obłędną figurą. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Choć dziennikarka niedługo będzie świętować swoje 50. urodziny, wysportowanej sylwetki może pozazdrościć jej wiele młodszych kobiet.

Kinga Rusin wie, jak zwrócić uwagę swoich obserwatorów na Instagramie. Gwiazda przez 15 lat związana była z programem śniadaniowym "Dzień dobry TVN", jednak w zeszłym roku zrezygnowała z pracy w telewizji. Od tego czasu fani mają z nią kontakt przede wszystkim przez media społecznościowe. Obecnie dziennikarka przebywa na Malediwach i skupia się na promowaniu swoich kosmetyków.

Ostatnio na Instagramie marki Pat&Rub pojawiło się zachwycające zdjęcie Kingi Rusin. Kadr został wykonany na plaży, a w tle widać przejrzystą wodę. Choć krajobraz jest piękny, to przede wszystkim wygląd gwiazdy przykuwa uwagę fanów. Dziennikarka po raz kolejny udowodniła, że zgrabnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet. Kinga Rusin pozuje w kolorowym bikini, odsłaniając wysportowany, płaski brzuch i smukłe nogi.

Zobacz także: Kinga Rusin wróci do TVN? "Oni za nią tęsknią, po cichu zazdroszczą"

Kinga Rusin zachwyca figurą w bikini [FOTO]

Sylwetka Kingi Rusin robi wrażenie. Gwiazda bardzo dba o swój wygląd oraz przede wszystkim zdrowie, dlatego jest aktywna fizycznie i zwraca uwagę na to, co ma na talerzu. Trzeba przyznać, że efekty jej diety i treningów są zachwycające.

- Jaki brzuch!

- Piękna jak zawsze.

- Piękne ciało.

- Jest pani najpiękniejszą reklamą dla swoich produktów - komentują internauci.

Zgadzacie się z pochlebnymi komentarzami?