Zamknij

Kinga Rusin gwiazdą zgranicznych mediów. "People" zaliczyło wpadkę. "Poprawili i przeprosili"

Maciej Friedrich
11.02.2020 11:54
Kinga Rusin gwiazdą zgranicznych mediów. "People" zaliczyło wpadkę. "Poprawili i przeprosili"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Kinga Rusin dzięki wspólnemu zdjęciu z Adele została zauważona przez zagraniczne media. Niestety, nie wszystkie serwisy internetowe dostarczenie prześwietliły postać Kingi. "People" przedstawiło Rusin jako rosyjską prezenterkę. Gwiazda TVN interweniowała.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek i niekwestionowana gwiazda stacji TVN. Doskonale znana z "Dzień Dobry TVN" gwiazda ma na swoim koncie między innymi zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami", była także gospodynią "Agenta Gwiazdy" i "You Can Dance".

Rusin wybrała się do Los Angeles na galę rozdania Oscarów 2020. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych. W obszernym wpisie Kinga opisała imprezę u Beyonce i Jaya Z, na której bawiła się w towarzystwie takich gwiazd jak Rihanna czy Bradley Cooper. Prezenterka zrobiła sobie wspólne zdjęcie z Adele, a to szybko obiegło zagraniczne media.

Kinga Rusin rosyjską prezenterką. Wpadka "People"

Zdjęcie Kingi Rusin u boku jednej z najpopularniejszych wokalistek świata szybko obiegły sieć i trafiły do zagranicznych serwisów. Polska prezenterka przykuła uwagę między innymi The Mirror, Daily Mail i People. Ostatni z serwisów zaliczył jednak wpadkę, myląc narodowość Kingi. Serwis opisał Rusin jako rosyjską prezenterkę. Uwagę na to zwróciła jedna z fanek gwiazdy TVN.

- Pani Kingo, pani zdjęcie z Instagrama jest w People. Jedyny zgrzyt to taki, że napisali, że jest pani Rosjanką!

- Poprawili i przeprosili - lakonicznie odpowiedziała Kinga.

 Kinga Rusin rozebrała się na okładce magazynu. Zrobiła to w słusznym celu

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF