Zamknij

Kinga Rusin wraca do "Dzień Dobry TVN". Wiemy, kiedy pojawi się ekranie [FOTO]

Maciej Friedrich
27.02.2020 10:53
Kinga Rusin wraca do "Dzień Dobry TVN". Wiemy, kiedy pojawi się ekranie [FOTO]
fot. Instagram:@kingarusin

Kinga Rusin jest jedną z najpopularniejszych prezenterek "Dzień Dobry TVN". Fani gwiazdy zaniepokoili się, gdy przestała pojawiać się w programie, zabrakło jej także na prezentacji ramówki TVN. Kinga rozwiała wątpliwości fanów wpisem w mediach społecznościowych.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek, która popularność zawdzięcza współpracy ze stacją TVN. Prowadziła program "Wizjer TVN", ale największą popularność zyskała jako prowadząca śniadaniowego formatu "Dzień Dobry TVN", w którym możemy oglądać ją od września 2005 roku. Świetnie odnalazła się także jako jurorka w "You Can Dance" oraz gospodyni "Agenta Gwiazdy".

W mediach głośno było o Kindze po tym, jak nie pojawiła się na prezentacji ramówki TVN. Pojawiły się nawet plotki, że Rusin zniknie z "Dzień Dobry TVN". Wielbiciele prezenterki niepokoili się jej nieobecnością i podejrzewali, że może mieć to związek ze zdjęciami z imprezy u Beyonce.

 Piotr Kraśko żartuje z Kingi Rusin na ramówce TVN. Nawiązał do zdjęcia z Adele

Dzień Dobry TVN: Kiedy Kinga Rusin wróci na ekrany?

W mediach społecznościowych Kinga Rusin uspokoiła fanów i zdradziła, dlaczego nie mogła pojawić się na prezentacji ramówki TVN. Gwiazda stacji najzwyczajniej w świecie wybrała się na zasłużony urlop. Widzowie "Dzień Dobry TVN" mogą być spokojni, doniesienia o jej odejściu z programu okazały się jedynie plotkami.

W środę 26 lutego na profilu Kingi na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym informuje, kiedy zobaczymy ją ponownie w śniadaniowym programie TVN.

- Dostaję od Was mnóstwo pytań o to, kiedy prowadzimy z moim "bratem" Piotrem Kraśko "Dzień Dobry TVN". Wszystkich ciekawych i zainteresowanych zapraszamy już w ten piątek i sobotę od 7:30 do 11:00. Jest parę gorących tematów do omówienia - czytamy.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF