Zamknij

Kirsten Dunst w ciąży na Instagramie

Redakcja
31.01.2018 10:57
Kirsten Dunst w ciąży
fot. ons.pl

Kirsten Dunst jest w ciąży. Amerykańska aktorka dołączyła do grona gwiazd, które swoją ciążę ogłosiły na... Instagramie.

O tym, że Kirsten Dunst jest w ciąży, zagraniczne media spekulowały jeszcze w przed końcem 2017 roku. Ze strony aktorki nie było żadnych informacji na ten temat. Nie potwierdzała, nie zaprzeczała. Aż do 30 stycznia 2018, kiedy na instagramowym profilu modowej marki Rodarte pojawiła się sesja do najnowszego lookbooka marki na sezon jesień-zima 2018 z Dunst w roli głównej.

Oczywiście na pierwszym planie — poza romantyczną sukienką i wszechobecnymi kwiatami — jest... zaokrąglony brzuch gwiazdy. Jak widać, Kirsten jest już w całkiem zaawansowanej ciąży i wygląda na to, że jeszcze wiosną powita na świecie swojego potomka.

Poza fotką w czerwonej, zwiewnej sukience, Kirsten Dunst pojawiła się także na zdjęciu prezentującym brązowy płaszcz z ekscentrycznym dodatkiem: ogromną kokardą pod szyją.

Kirsten Dunst ma 35 lat i jest znaną i cenioną aktorką. Za sobą ma role m.in. w „Wywiadzie z wampirem”, „Małych kobietkach”, „Jumanji” czy kilku filmach o Spider-Manie. Od dłuższego czasu jej partnerem jest aktor Jesse Plemons, z którym poznali się na planie „Fargo”.

Przyszłym rodzicom gratulujemy.

RadioZET.pl/SA