Zamknij

Kit Harington ogolił włosy. Jak teraz wygląda John Snow z "Gry o Tron"?

17.06.2020 14:27
Kit Harington
fot. Zabulon Laurent/ABACA/Abaca/East News

Kit Harington, czyli John Snow z "Gry o Tron", ściął włosy. Aktor definitywnie zmienił wizerunek z czasu serialu. Zamiast kruczoczarnych loczków, które uwielbiały jego fanki, jest... głowa ogolona na jeża! W tej fryzurze naprawdę mu lepiej?

Kit Harington zdecydował się diametralnie zmienić swój wizerunek. Aktor, kojarzony przede wszystkim z roli Johna Snowa w "Grze o Tron", pozbył się swoich loczków i bardzo krótko ogolił głowę. Zmiana fryzury przez jakiś czas uchodziła uwadze jego fanów, jednak niedawno gwiazdor został przyłapany przez reporterów, którzy uwiecznili jego metamorfozę.

Kit Harington ogolił głowę

Zmiana fryzury nie była co prawda jednorazowa, bo Harington już wcześniej nieco podcinał kruczoczarne pukle, jednak tym razem efekt jest dużo bardziej widoczny i... nie wszystkim przypadł do gustu. W tej fryzurze naprawdę mu lepiej?

Michał Wiśniewski: "Traktuje się nas jak bydło"

Fani komentują zmianę z różnym nastawieniem.

"Gdzie się podziały te urocze loczki?" - pyta zrozpaczona internautka. Inna pisze wprost: "Nieeee, zbyt krótko!!!".

Niektórzy obawiają się nawet, że w tym tempie już niebawem aktor będzie całkiem łysy. Trudno przewidzieć, bo z gwiazdami różnie bywa. Niekiedy dla roli trzeba przejść duże zmiany. Przykładem jest choćby Matthew McConaughey, który do filmu "The Dallas Buyer's Club" zrzucił wiele kilogramów. Co ciekawe, fani Haringtona zauważają, że u niego zmiana podąża chyba w drugą stronę: "O rany, czy on przytył?" - pisze ktoś z przerażeniem. Ale czy Kit przygotowuje się do jakiejś roli? Tego nie wiemy.

Posłuchaj podcastu