Zamknij

Kitty Spencer wzięła ślub. Bratanica księżnej Diany poślubiła miliardera [FOTO]

26.07.2021 16:29
Kitty Spencer
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany, wzięła bajkowy i bardzo drogi ślub. Jej wybrankiem jest popularny miliarder Michael Lewis, starszy od Kitty o 32 lata. Nie zabrakło wystawnego wesela z udziałem światowych gwiazd oraz przepięknej sukni od Dolce & Gabbana.

Księżna Diana to jedna z najpopularniejszych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Ukochana przez poddanych tragicznie zmarła księżna imponowała postawą, stylem, urodą, ale przede wszystkich ogromną empatią i ciepłem, za które pokochali ją nie tylko Brytyjczycy, ale wielbiciele monarchii z całego świata. Głośno było o jej zaangażowaniu w działalność charytatywną i społeczną, walczyła między innymi o podpisanie traktatu zabraniającego produkcji, gromadzenia, eksportu oraz używania min przeciwpiechotnych. Diana zmarła tragicznie w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym. Synowie księżnej, książę Harry i książę William, odsłonili na początku lipca 2021 roku pomnik upamiętniający mamę.

W mediach głośno mówi się także o Kitty Spencer, bratanicy księżnej Diany, córce Charlesa Spencera. 30-letnia obecnie modelka ma na swoim koncie wiele sukcesów, współpracowała z tak prestiżowymi markami jak Dolce&Gabbana czy BVLGARI, podpisując lukratywne kontrakty. Nie mogła także narzekać na brak szczęścia w życiu osobistym, w 2019 roku przyjęła oświadczyny o 32 lata starszego miliardera Michaela Lewisa, zawodowo także związanego z rynkiem mody. W sobotę 24 lipca w Villa Aldobrandini w Rzymie odbył się bajkowy ślub pary.

Kitty Spencer i Michael Lewis wzięli ślub. Bratanica księżnej Diany wyszła za miliardera

Kitty Spencer i Michael Lewis pobrali się w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół, jednak ceremonia nie należała do najskromniejszych. Panna młoda pojawiła się w sukni od Dolce&Gabbana, nie zabrakło fajerwerków, a imprezę uświetniły światowej sławy gwiazdy, między innymi Ellie Goulding i Sabrina Elba. Na swoim profilu na Instagramie Kitty pochwaliła się efektami ślubnej sesji zdjęciowej, możemy podziwiać między innymi jej zapierającą dech w piersiach kreację.

Modelka opublikowała wcześniej fotografie z wieczoru panieńskiego, który odbył się we Florencji. Widzimy na niej Spencer przechadzającą się uliczkami miasta w towarzystwie przyjaciółek, panie nałożyły na głowy kolorowe peruki.

Świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.