Zamknij

Anna Powierza szczerze o uczuciach. Czesia z "Klanu" jest gotowa na ślub?

Maciej Friedrich
24.12.2019 11:32
Anna Powierza szczerze o uczuciach. Czesia z "Klanu" jest gotowa na ślub?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Anna Powierza zdecydowała się na szczere wyznanie. W wywiadzie zdradziła, że jest zakochana i gotowa na przyjęcie oświadczyn. Czesia z "Klanu" weźmie ślub?

Anna Powierza to aktorka, która większości widzów kojarzy się z rolą sympatycznej Czesi z serialu "Klan". Jednak aktorka na swoim koncie ma wiele aktorskich kreacji. Warto wymienić między innymi kreacje w "Awanturze o Basię", "Złocie dezerterów" czy "Dniu Świra". Nie zmienia to faktu, że w opinii wielu osób Ania została zaszufladkowana jako Czesia. 

O życiu prywatnym Anny Powierzy nie wiemy tyle, ile o życiu innych celebrytek. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje odważne, rozbierane zdjęcia, nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących związku. Tymczasem gwiazda jest szczęśliwie zakochana. Jednak w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się szczerze na temat swojego związku. 

Anna Powierza gotowa na ślub? Szczere wyznanie gwiazdy "Klanu"

Anna Powierza udzieliła wywiadu "Twojemu Imperium", w którym szczerze opowiedziała o swoim związku. Okazuje się, że gwiazda "Klanu" jest gotowa na ślub ze swoim wybrankiem. 

Jestem zakochana do utraty tchu, jeszcze bardziej niż na początku. Więcej w nim wolności, namiętności i rozkoszy (...) Gdyby ukochany zapytał, czy chcę tego, nawet w środku nocy wyrwana z głębokiego snu, odpowiedziałabym: tak! Bo to jest wyjątkowy mężczyzna - zdradziła Ania. 

Czyżby w krajowym show-biznesie szykował się kolejny ślub? 

Zagłosuj

Oglądasz "Klan"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF